Partnerka Przemysława Salety miała wypadek. Karolina Woźniak ma ciało pokryte opatrunkami

Karolina Woźniak opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widać trzy duże opatrunki. Wypadek, któremu uległa modelka, zdarzył się w domu.

Partnerka Przemysława Salety, Karolina Woźniak, miała wypadek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie i pokazała skalę obrażeń. W jakim jest stanie?

Zobacz wideo

Partnerka Przemysława Salety miała wypadek

Karolina Woźniak na własnej skórze przekonała się, że wypadki chodzą po ludziach. I to dosłownie, bo  uległa poparzeniu. Szczegółami tej nieszczęśliwej historii podzieliła się na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie w bikini, ale całą uwagę skupiły na sobie duże opatrunki, które znajdują się na jej ciele. Partnerka Salety ma zabandażowany brzuch, udo, a także rękę. 

Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domach. Potwierdzam. Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe - napisała pod zdjęciem. 

Karolina nie zdradziła, w jaki sposób doszło do przykrego zdarzenia, ale patrząc na obrażenia, można przypuszczać, że sytuacja była dość poważna. Dodała za to kilka słów dotyczących jej obecnego stanu zdrowia. Wierzy, że ból za jakiś czas przeminie, a blizny się zagoją.

Mam nadzieje, że obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest na całe życie, a kto na osiągnięcie takiego statusu nie zasługuje - dodała. 

Na końcu Woźniak podziękowała przyjaciółce, która w tej trudnej sytuacji otoczyła ją wsparciem. Nie od dziś zresztą wiadomo, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Kim jest Karolina Woźniak?

Karolina Woźniak jest modelką, która ma za sobą sesję w między innymi w magazynie ''Playboy'' i ''CKM''. Pracowała dla wielu firm odzieżowych, producentów jachtów, a także galanterii skórzanej. Przemysław Saleta spotyka się z nią od 2018 roku. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Partnerka Przemysława Salety miała wypadek. Karolina Woźniak ma ciało pokryte opatrunkami
Zaloguj się
 • popis.pasozyty

  Oceniono 3 razy 3

  Największy opatrunek powinna na pustaku założyć, tam gdzie jest blizna po mózgu.

 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 3

  Pustostan pewnie pierwszy raz w życiu gotował wodę na herbatę.

 • qzynek

  Oceniono 2 razy 2

  Żenujący pustak. WSTYD

 • mg_0

  Oceniono 1 raz 1

  Stajnia Fibaka i tyle w temacie... Że też Saleta lubi kobiety z taką przeszłością - ze względu na Pacułę mógłby się chociaż powstrzymać.

 • cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście, że każdemu zdarzają się wypadki. Ale raczej nikt normalny nie pozuje do zdjęcia w bieliźnie czy stroju kąpielowym, i nie chwali się tym, że stała mu się jakaś krzywda. Jest to po prostu kretyńska moda na, chwaleniu się w necie "Aj, popatrzcie jak mnie boli". Za nim nie pojawił się internet, ludzie też cykali sobie fotki aparatem po swoich wypadkach i latali po znajomych i sąsiadach i się tym chwalili? Jak wielu z was w rodzinnych albumach ma takie zdjęcia?

 • dj.80

  0

  Fajny karton na podłodze. Zawsze chciałem taki mieć. Może kiedyś sobie na niego pozwolę.

 • pograniczewogniu

  0

  Zastanawiam się wciąż,sķąd się biorą na świecie tacy bezużyteczni ludzie-oni w życie chyba tylko jedzą,śpią i robiä sobie stale zdjęcia podczas gdy większość z nas normalnie i uczciwie pracuje...

 • dryl1

  Oceniono 1 raz -1

  Lewactwo spokojnie, każdemu się zdarzają wypadki. A zdjęcia wyglądają jajcarsko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX