Partnerka Przemysława Salety miała wypadek. Karolina Woźniak ma ciało pokryte opatrunkami

Karolina Woźniak opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widać trzy duże opatrunki. Wypadek, któremu uległa modelka, zdarzył się w domu.

Partnerka Przemysława Salety, Karolina Woźniak, miała wypadek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie i pokazała skalę obrażeń. W jakim jest stanie?

Zobacz wideo

Partnerka Przemysława Salety miała wypadek

Karolina Woźniak na własnej skórze przekonała się, że wypadki chodzą po ludziach. I to dosłownie, bo  uległa poparzeniu. Szczegółami tej nieszczęśliwej historii podzieliła się na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie w bikini, ale całą uwagę skupiły na sobie duże opatrunki, które znajdują się na jej ciele. Partnerka Salety ma zabandażowany brzuch, udo, a także rękę. 

Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domach. Potwierdzam. Dziękuje wszystkim za ciepłe słowa i porady jak natychmiastowo zareagować w przypadku poparzeń. Chyba jeszcze nigdy nie dostałam tylu wiadomości i jest to naprawdę miłe - napisała pod zdjęciem. 
 

Karolina nie zdradziła, w jaki sposób doszło do przykrego zdarzenia, ale patrząc na obrażenia, można przypuszczać, że sytuacja była dość poważna. Dodała za to kilka słów dotyczących jej obecnego stanu zdrowia. Wierzy, że ból za jakiś czas przeminie, a blizny się zagoją.

Mam nadzieje, że obędzie się bez dużych blizn, a jedyne co zostanie na zawsze to świadomość, dzięki takim sytuacjom, kto jest na całe życie, a kto na osiągnięcie takiego statusu nie zasługuje - dodała. 

Na końcu Woźniak podziękowała przyjaciółce, która w tej trudnej sytuacji otoczyła ją wsparciem. Nie od dziś zresztą wiadomo, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Kim jest Karolina Woźniak?

Karolina Woźniak jest modelką, która ma za sobą sesję w między innymi w magazynie ''Playboy'' i ''CKM''. Pracowała dla wielu firm odzieżowych, producentów jachtów, a także galanterii skórzanej. Przemysław Saleta spotyka się z nią od 2018 roku.