Przemysław Saleta ma nową dziewczynę. Jest BARDZO SEKSOWNA. Udowodniła to w nagich sesjach w magazynach dla mężczyzn

Przemysław Saleta ma nową partnerkę. Jest nią Karolina Woźniak. Możecie ją kojarzyć z nagich sesji w magazynach dla mężczyzn.

Przemysław Saleta i Karolina Woźniak są parą. Nowa dziewczyna boksera jest modelką i nie wstydzi się pokazywać nagiego ciała. Nie tylko pokazuje je na Instagramie, ale wzięła też udział w sesjach zdjęciowych do magazynu "CKM" czy "Playboy".

Przemysław Saleta ma nową dziewczynę

Karolina Woźniak jest fotomodelką z Bydgoszczy. Studiowała filologię angielską i podczas studenckich wakacji w Miami udała się do agencji modelek ze swoim portfolio. Próbna sesja zdjęciowa zaowocowała pierwszym zawodowym kontraktem.

Obecnie nad sesjami pracuje w Barcelonie, Paryżu, na Filipinach w Miami, w Grecji a także w Polsce. Pracowała dla wielu renomowanych firm odzieżowych, producentów jachtów, galanterii skórzanej czy wytwórców szampanów.

>>KAROLINA WOŹNIAK - ZDJĘCIA<<

Została też twarzą marki jubilerskiej Swarovski. Wzięła też udział w specjalnej sesji dla marki La Cour, która produkuje zegarki warte kilkadziesiąt tysięcy euro.

Woźniak jest też wspólniczką Wojciecha Fibaka. W jego galerii promuje sztukę nowoczesną oraz organizuje wystawy fotograficzne.

Kobiety Przemysława Salety

Bokser był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była modelka, Ewa Pacuła, z którą ma córkę. Drugą żoną była natomiast Ewa Byzdra-Saleta, z którą sportowiec również doczekał się córki.

MT

Więcej o: