Olga Kleczkowska pokazała zdjęcie sprzed paru lat. Nie do poznania! Była wtedy blondynką i miała długie włosy

Olga Kleczkowska, która podbiła serca widzów programu "Top Model", pochwaliła się dosyć wyjątkowym zdjęciem. W takim wydaniu na pewno jej jeszcze nie widzieliście.

Mimo że Olga Kleczkowska nie wygrała ósmej edycji programu "Top Model", to i tak udało się jej zaistnieć w świecie modelingu. Po zakończonym show 18-latka zdążyła już wziąć udział w kilku pokazach mody oraz sesjach zdjęciowych. Rozwój jej kariery możemy obserwować przede wszystkim na Instagramie, gdzie modelka chętnie chwali się swoimi kolejnymi osiągnięciami. Ostatnio opublikowała jednak fotografię z przeszłości. Przyznacie, że taka Olga to zupełnie nowy widok!

Zobacz wideo Klaudia El Dursi również zdobyła ogromną popularność po programie. W Kole Plotka zdradziła nam kilka sekretów:

Olga Kleczkowska z "Top Model" na starym zdjęciu

Nastolatka dodała na swój profil dosyć wyjątkowe znalezisko. Pokazała obserwatorom, jak wyglądała w przeszłości, w zupełnie innej fryzurze. Dobrze znamy Olgę w ciemnych włosach do ucha, dlatego jasny blond zrobił na nas niemałe zaskoczenie!

Powiem moim dzieciom, że to Olga Tokarczuk - napisała żartobliwie w opisie.
 

Jak reagowali fani? Byli oczywiście w lekkim szoku!

Moc - pięknie.
Jestem zaskoczony.
Wyglądasz tu lekko przerażająco - pisali.

Znaleźli się również tacy, którzy porównywali Olgę do postaci z "Wiedźmina".

Nie mówiłaś, że jesteś wiedźminem.
Ktoś tu ewoluował z Yenn na Ciri... Co się dzieje.
Dziecko Geralta i Yenn be like... - czytamy w komentarzach.

Kto wygrał "Top Model"?

W finale ósmej edycji programu znaleźli się: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Najwięcej głosów widzów zebrał Dawid i to on został zwycięzcą "Top Model". Nagrodą główną był kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w jednym z magazynów. Internauci nie ukrywali, że nie zgadzają się z tym werdyktem.

Chcieliście, żeby wygrała Olga?

KB