Katarzyna Skrzynecka pozuje z mężem w objęciach. Internauta: Oj, brzuszek u pana Marcina się pojawia. Co za ironiczna odpowiedź!

Katarzyna Skrzynecka kilka dni temu dodała na Instagramie zdjęcie z mężem. Jedna z internautek zwróciła uwagę na figurę Marcina Łopuckiego, która nieco się zmieniła.

Niedawno odbyła się premiera musicalu "Rock of Ages" w Teatrze Syrena. Z widowni podziwiała ją Katarzyna Skrzynecka i jej mąż, Marcin Łopucki. Oboje wyglądali bardzo elegancko. Aktorka miała na sobie obcisłą niebieską sukienkę, która podkreśliła jej nową figurę. Trener założył koszulę w podobnym odcieniu oraz dżinsy, które podtrzymywał pasek.

Katarzyna Skrzynecka z mężem

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się parą. Zostawili wiele miłych słów pod ich adresem. Piszą m.in. że świetnie razem wyglądają i tworzą bardzo szczęśliwe małżeństwo. Jednak jeden z użytkowników Instagrama zwrócił uwagę na 44-letniego Marcina Łopuckiego.

Oj, brzuszek u pana Marcina się pojawia - napisał.

Katarzyna Skrzynecka nie pozostawiła tego bez reakcji. Odpisała z lekką ironią:

Tak. Ciążowy.
 

Patrząc na inne ujęcia kulturysty nie widać jednak, żeby pojawił się u niego większy brzuch. Prawdopodobnie jest to po prostu efekt pozy oraz ujęcia.

Katarzyna Skrzynecka zachwyca smuklejszą sylwetką:

Zobacz wideo

AW