Joanna Jabłczyńska pokazała się w bikini. Nad brzegiem morza wygląda jak nimfa. Fani zachwyceni jej sylwetką. "Wyglądasz jak milion dolarów"

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się zdjęciami w bikini. Zachwyt, to mało powiedziane. Aktorka i prawniczka wygląda obłędnie.

Joanna Jabłczyńska ma skończone 33 lata. Jednak patrząc na jej nastoletnią urodę, trudno czasem w to uwierzyć. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" rzadko dzieli się prywatnymi chwilami z fanami, ale ostatnio wybrała się na urlop i pochwaliła się gorącymi zdjęciami znad Bałtyku.

Joanna Jabłczyńska w bikini

Joanna Jabłczyńska regularnie ćwiczy i biega.Treningi, dieta i wyrzeczenia jednak się opłacają, bo aktorka cieszy się fenomenalną sylwetką. Ostatnio Joasia postanowiła zrobić fanom niespodziankę i opublikowała zdjęcia w bikini.

A jak tam Wasz weekend? - spytała zaczepnie fanów pod fotkami.
 

Jabłczyńska nie często udostępnia w mediach społecznościowych fotografie, na których pozuje w tak odważnym wydaniu. Docenili to jej fani.

Ale piękna figura!
Wyglądasz jak milion dolarów.
Pięknie pani wygląda. Brawo - pisali zachwyceni internauci.

Patrząc na jej kobiece i wysportowane ciało, żałujemy, że Joasia częściej nie wyjeżdża na wakacje. Robią to natomiast inne gwiazdy. Niedawno na egzotycznych wojażach była Marina, która również kusiła fanów odważnymi zdjęciami.

Zobacz wideo

AD