Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym zdjęciem z córeczką. Wyznała też, jak bardzo zmieniło się jej życie: Teraz wszystko się zaczyna

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu urodziła córkę. Młoda mama nie ukrywa, że dopiero teraz zaznała pełni szczęścia.

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko słynną Bożenką z serialu "Klan", ale również cenioną tancerką i choreografką. W tej dziedzinie osiągnęła wiele sukcesów, a w 2010 roku zdobyła tytuł młodzieżowej mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Choć gwiazda w wielu dziedzinach może czuć się spełniona, to jak sama wyznała, dopiero teraz, gdy została mamą, jest najszczęśliwsza. Potwierdzają to jej najnowsze zdjęcia.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Tancerka za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że niedawno na świat przyszła jej córka. Agnieszka wraz z mężem Maciejem Pelą pochwalili się na swoich profilach pierwszymi zdjęciami z dzieckiem. Świeżo upieczeni rodzice nie kryją radości, że ich długo wyczekiwane maleństwo jest już z nimi. Teraz Kaczorowska ma wyjątkowy czas w życiu. Okazuje się, że wszystko, co osiągnęła do tej pory w życiu, tak naprawdę ma niewielkie znaczenie w porównaniu do tego, że została mamą.

Takie wspominki mi z rana wysyłacie, pytając, czy to ten sam poziom radości właśnie osiągnęłam - napisała na Instagramie Agnieszka.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska screen Instagram/agakaczor

Gwiazda wyznała, że nawet najbardziej prestiżowe osiągnięcia w tańcu nie dały jej tyle satysfakcji, co trzymanie w swoich rękach własnego dziecka.

To zupełnie inny rodzaj radości i spełnienia... Teraz dochodzi ogromna, matczyna miłość. Wtedy cel został osiągnięty, pewien rozdział zakończony. Teraz wszystko się zaczyna - dodała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska screen Instagram/agakaczor

Rodzicom i ich córce życzymy dużo szczęścia.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela właśnie zostali rodzicami, a jeszcze niedawno bawili się na swoim bajkowym weselu. To była piękna uroczystość!

Zobacz wideo

JP

Więcej o: