Agnieszka Kaczorowska wróciła do domu ze szpitala. Pochwaliła się niespodzianką od męża: Najlepszy!

Agnieszka Kaczorowska opuściła szpital i razem z córką są już w domu. Po powrocie czekała na nią niespodzianka od męża, Macieja Peli.

26 lipca na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej. Mama i córka czują się dobrze i już opuściły szpital w towarzystwie męża tancerki, Macieja Peli. Dumny tata przygotował dla swoich dziewczyn niespodziankę, która czekała na nie po powrocie do domu.

Makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej pokazała jej ślubny make-up. Są też nowe zdjęcia i nagrania z wesela. Ale tam było bajecznie!

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska dostała prezent od męża

Agnieszka pokazała na InstaStories, co to było. Okazało się, że dostały wielki bukiet różowych róż. Szczęśliwa mama nie ukrywa, że jest bardzo wzruszona jego gestem:

Najlepszy mąż. Jak dobrze wrócić do domku! - napisała.

Agnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitalaAgnieszka Kaczorowska wyszła ze szpitala Screen z Instagram.com/ agakaczor

Aktorka "Klanu" podziękowała też przy okazji swoim fanom za wszystkie miłe słowa:

Kochani, bardzo serdecznie dziękujemy wam całą trójką za moc życzeń i gratulacje, które nam wysyłacie w wiadomościach, zamieszczacie w komentarzach. To bardzo, bardzo miłe - mówiła z radością.

Poinformowała też, że właśnie teraz dla niej i męża zaczyna się prawdziwa przygoda. My oczywiście mocno trzymamy za nich kciuki i jesteśmy pewni, że sobie doskonale poradzą!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.