Agnieszka Kaczorowska została mamą, a tuż po porodzie zaliczyła sesję zdjęciową. Wizytę w szpitalu pokazała jej fotografka

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Młodzi rodzice oraz ich nowo narodzona córeczka mają już za sobą pierwszą sesję zdjęciową.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami dokładnie 26 lipca. Już dzień później tą radosną nowiną tancerka pochwaliła się na Instagramie. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka. Młodzi rodzice nie zdradzili jeszcze imienia dziewczynki, choć coś nam się wydaje, że nastąpi to już lada moment. Kaczorowska pochwaliła się też wyjątkową sesją zdjęciową prosto z sali porodowej. Teraz przyszedł więc czas, by pokazać światu kolejną fotografię. 

ZOBACZ WIDEO: One urodziły w 2018:

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska została mamą. Pokazała nowe zdjęcie

Krótko po obwieszczeniu radosnej nowiny, Kaczorowska zamieściła na InstaStories kolejne zdjęcie maleństwa. Nie pokazała jeszcze twarzy córeczki, dlatego fani mogą podziwiać jedynie ujęcie rączki dziewczynki. 

Moje wszystko - podpisała fotografię młoda mama.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram

Urocze, prawda? Nie mamy też wątpliwości, że jest to zapowiedź większej sesji zdjęciowej, która miała miejsce tuż po narodzinach maleństwa. Dodajmy również, że fotografie wykonała  Ewelina Obuchowska, która przybyła do szpitala krótko po porodzie Agnieszki.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram

ZOBACZ TEŻ: Mąż Kaczorowskiej pokazał nowe zdjęcie aktorki z dzieckiem. Widać zmęczenie porodem, ale jest piękne. Jego podpis rozczula

Czekacie na więcej? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.