Agnieszka Kaczorowska jest już z córką w domu. Dodała pierwszy post po powrocie, jednak internauci są bezlitośni: Reklama musi być!

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Na Instagramie dodała zdjęcie, a internauci już zwrócili uwagę, że zaczyna reklamować produkty dla dzieci.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 26 lipca po raz pierwszy zostali rodzicami. Tancerka bardzo solidnie przygotowała się do roli mamy. Gdy była w ciąży, prowadziła na kanale na YouTube rozmowy z ekspertami, by zebrać jak najwięcej informacji na temat tego stanu i przy okazji pomóc innym kobietom. Nic dziwnego, że różne firmy zaczęły obdarowywać ją prezentami dla córki oraz nawiązały współpracę z gwiazdą.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska wyszła już ze szpitala. Na świeżo upieczoną mamę czekał Maciej Pela z kwiatami

Makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej pokazała jej ślubny make-up. Są też nowe zdjęcia i nagrania z wesela. Ale tam było bajecznie!

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska reklamuje produkty dla dzieci

We wtorek mama z córką opuściły szpital i już przebywają w domu. Kaczorowska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym znalazła się z dzieckiem.

Wróciliśmy do domku. Czas rozpocząć cudowną przygodę! - poinformowała.

Pod spodem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń, jednak niektórzy zwrócili uwagę na to, że Agnieszka w jednym poście zareklamowała dwa produkty dla dzieci. Nie da się tego nie zauważyć, bo na pierwszym planie znajduje się nosidełko, a na kolejnym zdjęciu kocyk.

Zaczynają się reklamy.
Och, i zacznie się reklamowanie. Jak nie wózka, to fotelika.
Reklama musi być - napisali.
 

Agnieszka Kaczorowska nie odniosła się do tych komentarzy. Jednak na pewno przez takie opinie i uszczypliwości nie zrezygnuje z reklamowania produktów. Nie zapominajmy, że jest to całkiem niezłe źródło dodatkowych dochodów. Największe gwiazdy za jeden post sponsorowany dostają nawet 30 tys. zł (zobacz: Wieniawa za jeden post na Instagramie zgarnia 30 tys. zł.) i dostają za darmo to, co i tak musieliby kupić.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.