Cynthia Nixon była gwiazdą "Seksu w wielkim mieście". Dziś ma 53 lata i zajęła się polityką. Jesteśmy pewni, że nie poznalibyście jej na ulicy

Cynthia Nixon została przyłapana przez paparazzi. Serialowa Miranda Hobbes jest dziś nie do rozpoznania.

Cynthia Nixon przed laty zdobyła ogromną popularność dzięki roli rudowłosej Mirandy Hobbes w serialu "Seks w wielkim mieście". Postać prawniczki, w którą wcielała się aktorka, była ucieleśnieniem bezkompromisowej kobiety odnoszącej sukcesy w świecie wielkiego biznesu. Po zakończeniu zdjęć, próbowała jeszcze swoich sił w innych produkcjach, ale żadna z nich nie powtórzyła sukcesu "Seksu". Ostatnio gwiazda została przyłapana przez paparazzi na spacerze. Na nowych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Zobacz wideo

Nixon ma za sobą walkę z rakiem piersi, która kilka lat temu wyeliminowała ją z życia publicznego i gry aktorskiej. Kiedy Cynthia pokonała chorobę, zaangażowała się w sprawy społeczne i nawiązała romans z polityką. W 2018 roku ubiegała się nawet o fotel gubernatora Nowego Jorku.

Ostatnio gwiazda została wybrała się na spacer ulicami Nowego Jorku. Nie zabrakło tam też paparazzi, którzy zrobili aktorce zdjęcia. Widać na nich, że Nixon jest dość zmęczona i ma grymas na twarzy. Uwagę zwraca też brak makijażu i luźne sportowe ciuchy.

AD

Więcej o: