Sara Boruc pochwaliła się stylowym pokojem dla syna. Pokazała też luksusowy wózek. Wybrała ulubioną markę celebrytów

Sara Boruc wkrótce zostanie mamą. Na swoim Instagramie pochwaliła się zarówno przygotowanym już pokojem dla maleństwa, jak i stylowym wózkiem.

Sara Boruc i Artur Boruc lada moment ponownie zostaną rodzicami. Przypomnijmy, że tą radosną nowiną polska WAG podzieliła się ze światem w Wigilię. Choć Sara jest już w zaawansowanej ciąży, to nadal nie rezygnuje z aktywności w mediach społecznościowych. Niedawno za ich pośrednictwem zdradziła, że urodzi chłopca. Teraz pochwaliła się także pokojem przygotowanym na pojawienie się malucha. Wnętrze jest niebywale stylowe.

Zobacz wideo

Sara Boruc pokazała pokój dla dziecka

Na swoim InstaStory opublikowała obszerną relację, w której pokazała między innymi meble, będące podstawowym wyposażeniem pokoju. Dominują głównie odcienie szarości. W tym kolorze podziwiać możemy eleganckie łóżeczko dla dziecka, szykowny fotel, obok którego znajduje się również stolik nocny, a także lampka. Rodzice z pewnością będą więc czuwać przy chłopcu całymi dniami.

ZOBACZ TEŻ: Ciężarna Sara Boruc spadła ze schodów. Pokazała obrażenia. "Nie zdążyłam się niczego złapać"

No cóż, teraz w pokoju panuje niebywały porządek, ale coś nam się wydaje, że gdy tylko chłopiec pojawi się na świecie, zapanuje tam prawdziwy rozgardiasz. Ale taki jest przecież urok dziecięcych kącików. 

Przy okazji Boruc pochwaliła się także wózkiem, jaki czeka już na pierwsze spacery. Otóż, okazuje się, że Sara i Artur postawili na uwielbianą przez celebrytów markę, czyli Cybex. Wybrali model, za który trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych.

Robi wrażenie, prawda? 

DH