Agata Szostek z "Projekt Lady" przeszła metamorfozę. Znacznie skróciła włosy i zmieniła kolor. Internautka: Odważnie

Agata Szostek znana z pierwszej edycji programu "Projekt Lady" zdecydowała się na odważną metamorfozę. Na Instagramie pochwaliła się efektami po wizycie u fryzjera. Zmiana jest spora.

Agata Szostek to jedna z uczestniczek polskiej edycji "Projekt Lady", której udział w programie rzeczywiście pomógł. Nie tylko schudła kilkanaście kilogramów, lecz także zaczęła bardziej o siebie dbać. Teraz zdecydowała się na ostre cięcie.

Zobacz: Agata Szostek z "Projekt Lady" pokazała zdjęcie, gdy ważyła 20 kg mniej. "Już wtedy się ze mnie śmiali"

Zobacz wideo

Agata Szostek zmieniła fryzurę

Szostek od trzech lat nie obcinała włosów. Od czasu do czasu jedynie podcinała końcówki. Zdecydowała się na ten krok, gdyż potrzebowała zmiany. Na YouTube pojawił się film, na którym pokazała swoją metamorfozę.

W końcu nadszedł ten dzień i idę obciąć włosy. Metamorfoza będzie ogromna. Nie tylko zetnę je z długości, lecz także pofarbuję się na blond - mówiła.

Mocno przeżywała moment ścinania włosów. Przyznała, że "czuje ból w sercu". Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała jak wyglądała wcześniej i efekt po. Agata w nowej fryzurze - blond bobie do ramion - czuje się świetnie.

"Nie rób takich krótkich", "W blond nie będzie Ci dobrze". Wysłucham, przytaknę, a i tak zrobię swoje! - napisała pod nim.
 

Jej decyzja przypadła do gustu jej fanom. W komentarzach gratulują jej odwagi i zostawiają wiele miłych słów:

Odważnie! Ale mega zmiana.
Wow, super zmiana. Zdecydowanie na plus. Brawo za odwagę.
Pięknie, twarz się ożywiła - piszą.

Cały film możecie obejrzeć tutaj:

 

A Wam jak się podoba? Podziwiacie Agatę za odwagę?

AW