Fryderyki 2019. Co tam się działo! Reni Jusis porwała do tańca Kayah i Edytę Górniak. To był najzabawniejszy punkt ceremonii

Fryderyki 2019. Reni Jusis, podczas wykonywaniu utworu "Zakręcona", zbiegła ze sceny i porwała do tańca Kayah i Reni Jusis.

W sobotę w Katowicach odbyła się gala Fryderyki. Laureatów w 31. kategoriach wybrała Akademia Fonograficzna. To z pewnością najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce. Nic dziwnego, że na 25-leciu gali pojawiło się tylu cenionych i popularnych polskich artystów. Ceremonię urozmaiciły występy takich gwiazd, jak Dawid Podsiadło, Kortez, Krzysztof Zalewski i Kayah.

Zobacz wideo

Reni Jusin porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah

Jedną z gwiazd, które uświetniły sobotni wieczór swoim występem była Reni Jusis. Piosenkarka wykonała na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach swój największy przebój pt. "Zakręcona". Artystka rozkręciła widownię nową aranżacją utworu. W pewnym momencie zbiegła ze sceny i porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah!

Reni Jusin porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Zabawny był też komentarz Reni, która stojąc na scenie próbowała się dowiedzieć, czy goście zostali poczęstowani mocniejszymi trunkami.

Wnoszę postulać, co trzeba zmienić za rok! Nie mogą państwo pić samej wody i soków! - powiedziała w końcu.

Oglądaliście galę? Jak Wam się podobał występ Reni Jusis? :)

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.