Tak Madox wyglądał trzy lata temu. Teraz jest nie do poznania. Obciął włosy i zrezygnował z makijażu

Madox od lat kojarzył nam się z dość kobiecym wizerunkiem. Teraz wokalista powraca na salony w zupełnie innym wydaniu.

W programie "Mam talent" miały rodzić się gwiazdy. Niewielu to się jednak udało, ale są też i wyjątki. A wśród nich Marcin Majewski, czyli Madox, który może i nie robi dziś spektakularnej kariery, jednak niekwestionowanie stał się popularny. W dużej mierze nie tylko za sprawą swoich umiejętności wokalnych, ale również i androgynicznej urody. Gdy go poznaliśmy, swoich stylizacjach wykorzystywał głównie kobiece części garderoby. Kontrowersje budziła także jego fryzura oraz mocny makijaż, od którego nigdy nie stronił. Dziś okazuje się jednak, że Madox przeszedł na przestrzeni ostatnich miesięcy sporą metamorfozę. 

Zobacz wideo

Jak wygląda dziś Madox? 

Madoxa w nowej odsłonie mogliśmy zobaczyć zarówno na wtorkowej ramówce telewizji Polsat oraz na koncercie "Artyści przeciw nienawiści".Wokalista na salonach zaprezentował swoją nową fryzurę. Na krótką ściął włosy, delikatnie zmieniają również ich kolor. Nadal jest to blond, jednak teraz w odcieniu platyny. Jeżeli chodzi o ubiór wokalisty, tutaj również zaszła zmiana. W jego stylizacjach ciężko doszukiwać się już kobiecych dodatków. Nadal Madox nie stroni od makijażu, jednak jego ilość jest zdecydowanie mniejsza. 

MadoxMadox KAPIF

ZOBACZ TEŻ:'Artyści przeciw nienawiści'. Ponad 100 artystów na jednej scenie, wśród nich oczywiście Doda. Zobaczcie, jak wyglądają

Warto w tym miejscu zaznaczyć także, że wokalista podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści" podzielił się poruszającą historią. Wyznał, że z hejtem spotyka się nie tylko w internecie, ale także i na ulicy, a dotyczy on przede wszystkim jego wyglądu. 

Wydaje mi się, że jest to spowodowane moim wyglądem. Najjaskrawszym przejawem hejtu było, kiedy zostałem pobity 30 metrów od własnego domu i całym ciałem starałem się zasłonić dorobek życia, czyli komputer, na którym była świeżo skomponowana muzyka - wyznał. 

Dodał także, że jego zdaniem w Polsce istnieje pewne przyzwolenie na szerzenie nienawiści wobec ludzi, którzy "chcą być sobą i nie ulegać presji społeczeństwa". 

Madox 'Artyści przeciw nienawiści'Madox 'Artyści przeciw nienawiści' screen YouTube/Plejada

Powracając jednak do tematu metamorfozy, uważacie, że nowa fryzura to zmiana na lepsze? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.