Doda chce zostać mamą? Po nieudanych związkach rozważnie planuje przyszłość i powiększenie rodziny

Doda i Emil Stępień w kwietniu zeszłego roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Od tego czasu piosenkarka poważnie zaczęła myśleć o powiększeniu rodziny.
Zobacz wideo

Doda po nieudanym małżeństwie z Radosławem Majdanem i kilku głośnych romansach zarzekała się w wielu wywiadach, że jest szczęśliwą singielką. O posiadaniu dzieci nawet nie było mowy. Dlatego wielkim zaskoczeniem była informacja o jej ślubie z Emilem Stępniem. Parze udało się zachować tajemnicę do samego końca.

ZOBACZ: Doda wzięła ślub kościelny z Emilem Stępniem w Hiszpanii. Pokazała PIERWSZE zdjęcie!

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - napisała Doda pod pierwszym zdjęciem ze ślubu.
 

Doda chciałaby powiększyć rodzinę i zostać mamą?

Dorota w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Gala" wyznała, że nie może teraz zadeklarować, czy w przyszłości zostanie mamą. Obecnie chce się nacieszyć małżeństwem i mieć absolutną pewność, że Emil jej nie zostawi.

Łatwiej byłoby mi odpowiedzieć na to pytanie za parę lat, kiedy już się nacieszę małżeństwem i kiedy do mnie dotrze to, że nie zostanę sama - powiedziała wokalistka.

Doda często powtarzała w mediach, że kochała każdego ze swoich partnerów. Bardzo cierpiała po rozstaniu z Adamem Darskim (Nergalem), któremu pomogła wygrać walkę o życie, kiedy zdiagnozowano u niego białaczkę. Równie bolesny był rozpad związku z Emilem Haidarem. Dorota nie jest z nim od 2015 roku, ale nadal spotykają się...na sali sądowej. Wielokrotnie złamane serce sprawiło, że gwiazda bardzo rozsądnie podchodzi do relacji z mężem. Kocha go, ale potrzebuje czasu, żeby poczuć się bezpiecznie.

(...) Za parę lat bezpiecznie osiądę w porcie. Poczuję, to co inne dziewczyny: że po prostu mam normalnego męża, który niczego przede mną nie ukrył, że mam dokąd wracać po koncertach, że zawsze po kłótni wychodzi słońce i nie musi się ona kończyć rozstaniem, do tego publicznym. 

Wszystko wskazuje na to, że Doda na poważnie podchodzi do kwestii powiększenia rodziny. Kto wie, może gwiazda zostanie mamą szybciej niż nam się wydaje?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.