Doda zapewniała, że w nowej sesji wystąpiła bez makijażu. Zdjęcia ujrzały światło dzienne, a fani poczuli się oszukani. Gwiazda zmieniła taktykę

Doda pochwaliła się efektami sesji do magazynu "Gala". Kilka tygodni temu zapowiedziała, że wystąpiła w niej bez makijażu. Teraz internauci czują się oszukani.
Zobacz wideo

Trudno nie zauważyć, że Doda całkowicie zmieniła swój wizerunek. Zrezygnowała z platynowych blond włosów, obcięła grzywkę i znacznie delikatniej się maluje. Zresztą, gwiazda od tygodni regularnie podkreśla, że odstawiła na bok kolorowe kosmetyki, dzięki czemu poprawił jej się stan cery.

Doda na okładce "Gali" bez makijażu?

Kilka tygodni temu piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z backstage'u sesji zdjęciowej do magazynu "Gala". W opisie wyraźnie zaznaczyła, że przed obiektywem pozowała w wersji saute:

Po 20 latach malowania się jak ta lala uznałam, że pora na odważne kroki. Pierwsza sesja dla magazynu "Gala" bez make upu, okładka również! Mam nadzieję, że przetrę szlaki u nas. Nie bójmy się pokazania siebie bez maski - napisała wówczas.

Internauci nie czuli się jednak przekonani twierdząc, że na fotografii wyraźnie widać podkład, róż na policzkach, podkreślone rzęsy i błyszczyk na ustach. Ta jednak broniła się.

To tylko dobry filtr.

Tymczasem numer "Gali", którego gwiazdą jest Doda, właśnie ujrzał światło dzienne. Wokalistka pochwaliła się efektami na Instagramie. Użytkownicy po raz kolejny poczuli się oszukani przez artystkę.

 

W komentarzach czytamy:

Nie chcę oceniać, ale wyglądasz, jakbyś miała zrobione rzęsy...
Przecież jest makijaż! Nie rozumiem po co pisać, że sesja bez makijażu.
Pięknie. Tylko stwierdzenie "bez make up'u" nie jest prawdą...

Zdjęcia Dody w magazynie "Gala" ZOBACZ >>>>>

Co ciekawe, Doda zmieniła nieco taktykę. W opisie najnowszego zdjęcia nie czytamy już, że na sesji pozowała bez makijażu, a w łagodniejszym makijażu.

Moja pierwsza sesja bez make-upu, do jakiego przyzwyczaiłam swoich fanów przez ostatnie 20 lat - czytamy.

Trochę się pogubiliśmy... W końcu no make-up, o którym zapewniała kilka tygodni temu, to nie to samo, co "make-up no make-up". Zresztą, na oficjalnym profilu magazynu "Gala" na Instagramie pojawiło się sesyjne zdjęcie Dody, pod którym wyraźnie czytamy, że gwiazda pozowała bez makijażu. Przyznacie, że można się pogubić. 

 

Szkoda, że pracownicy "Gali" i Doda nie przyjęli wcześniej wspólnej wersji. I szkoda, że artystka zapewniała jeszcze kilka tygodni temu, że przed sesją w ogóle się nie malowała.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS