Nie tylko nasze polskie gwiazdy już przystroiły swoje domy. Mogliśmy zobaczyć dekoracje m.in. w domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana czy Pauliny Krupińskiej. Także zagraniczni celebryci już zaczynają odczuwać magię nadchodzących świąt. Na Instagramie Kourtney Kardashian pojawiło się nagranie z jej domu.
Wystrój wnętrza robi wrażenie! Celebrytka w tym roku ubrała nie jedną choinkę, a trzy. Każda z nich jest przystrojona światełkami, które tworzą wyjątkową atmosferę. Pojawiły się także inne ozdoby, np. świece.
Jednak to, co najbardziej przykuwa uwagę, to stos prezentów, które nie zmieściły się pod drzewkami i są ułożone na środku pokoju.
Kourtney Kardashian pokazała choinki. Zobacz zdjęcia >>>>
Nam bardzo podoba się ten wystrój. A wam?
AW
Spotkanie Nawrockiego z Zełenskim. Ekspertka zauważyła wyraźne oznaki stresu
Pogrzeb Magdy Umer. Tłum gwiazd żegna legendarną artystkę
Maurycy Popiel otwarcie o trudnym rozstaniu z żoną. "Byłem zagubiony"
Konkol wraca do "afery majtkowej" i tłumaczy się z żartu o Wyszkoni. "Nie każdy ma dystans do siebie"
Sylwestrowe gwiezdne wojny. Kombii vs Kombi
Para z koncertu Coldplay wywołała skandal towarzyski. Kochanka byłego CEO firmy opowiedziała o kulisach zdarzenia
Magdalena Wołłejko odbiła męża koleżance, potem to ją ukochany zostawił dla innej. Ten skandal wstrząsnął show-biznesem
Brad Pitt odnosi zwycięstwo w batalii sądowej z Angeliną Jolie. Aktorka musi ujawnić prywatne wiadomości
Weronika i Gabriel z "Rolnik szuka żony" rozwiali wątpliwości. Świąteczne nagranie mówi wszystko