Pamiętacie Pikeja? Odmieniony raper wrócił z nową piosenką! "Jak Taconafide"

Piotr Kukulski, czyli "Pikej", powrócił z nowym utworem. Internauci porównują go do Taco i Quebo.
Zobacz wideo

Siedem lat temu Polska dowiedziała się, kim jest Pikej. Przyrodni brat Natalii Kukulskiej postanowił wkroczyć do showbiznesu i zostać raperem. Tak się jednak nie wydarzyło. Jego kawałki stały się obiektem kpin, a Piotr w końcu oznajmił, że kończy z "karierą".

W minionym roku Kukulski przypomniał o sobie pojawiając się pokazie kolekcji Daniela Jacoba Dali. Piotr zaskoczył wówczas wszystkich elegancką stylizacją. Media rozpisywały się później o jego powrocie w zupełnie odmienionym stylu. Jednak raper znów zniknął i wrócił dopiero teraz z nową piosenką!

Piotr "Pikej" Kukulski nagrał nową piosenkę

Na fanpage'u Pikeja na Facebooku pojawił się link do jego nowego utworu pt. "Nie mogę". Na chwilę obecną piosenka ma zaledwie ponad 30 tysięcy wyświetleń na Youtube i całą masę komentarzy. Nie brakuje hejtu i zachwytów. Jednak większość opinii to porównania nowego Kukulskiego do Taconafide!

Nasze pokolenie pikejoczi - czytamy.
Jak Taconafide!
Brzmisz jak Taco i Quebo.

Myślicie, że Pikej inspirował się popularnymi raperami? Prawdą jest, że Quebo i Taco osiągnęli dzięki swojej muzyce ogromny sukces. Pytanie, czy da się go powtórzyć...

Posłuchajcie:

 

Jak Wam się podoba?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.