Tak Pikej wyglądał 4 lata temu. Teraz wraca na salony i gwarantujemy, ciężko go poznać! Tęskniliście?

Pikej po "ciężkim" debiucie w show-biznesie cztery lata temu oznajmił, że kończy karierę i znika z mediów. Zmienił zdanie i... styl?

Marzeniem Pikeja było zostać raperem i odnieść wielki sukces. Niestety, tak się nie stało. Nie wytrzymał hejtu, z jakim się spotkał, więc oznajmił, że kończy swoją "karierę". Chyba jednak zmienił zdanie i znów mamy okazję zobaczyć go na warszawskich salonach.

Ostatnio wraz ze swoją dziewczyną pojawili się na pokazie najnowszej kolekcji Daniela Jacoba Dali. Co ciekawe, styl Kukulskiego znacznie się zmienił. Zrezygnował z luźnych strojów i czapek z daszkiem. Postawił na elegancki garnitur. Jego dziewczyna też prezentowała się wyjątkowo dostojnie. W końcu... pamiętacie jego poprzednią partnerkę?

Pikej ma na swoim koncie założenie bloga modowego, a także miał w planach utworzenie partii politycznej. Myślicie, że z jakim pomysłem teraz wraca?

MT

Więcej o:
Komentarze (20)
Tak Pikej wyglądał 4 lata temu. Teraz wraca na salony i gwarantujemy, ciężko go poznać!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qzynek

  Oceniono 26 razy 24

  Nie znam faceta, ale musi to być wyjątkowy burak i cham. Dobrze, że nie trzymał łapy w kieszeni i nie drapał się po przyrodzeniu.
  Wycierać podeszwę buta o kobietę. Wstyd

 • Gość: Z_Radomia

  Oceniono 17 razy 17

  Widać, że facet łokcie sobie urabia, no zapracowany taki...

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Co to jest ?

 • kitciwoko

  Oceniono 14 razy 14

  Pikej, nie fikej!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 13

  Natalka Kukulska dumna pewnie nie jest z braciszka.

 • cucurucu

  Oceniono 11 razy 11

  Nadal wyglada jak lachociag

 • Gość: jola

  Oceniono 10 razy 8

  Niech mu ktoś powie, że w towarzystwie kobiety nie zakłada się w ten sposób nogi na nogę. I tak widzimy, że ma nowe cygańskie trzewiki.

 • walek_z_lasu

  Oceniono 6 razy 6

  Nie wiem co takiego "ciężkiego" w poznaniu/rozpoznaniu kogo. Nie znam bohatera tej notatki, ale mniejsza z tym. Nie wiem cóż "ciężkiego" jest w myśleniu, mówieniu. Ciężka może być praca, ciężka choroba... Precz z kaleczeniem języka rodzimego, precz z dziennikarskim bełkotem. Istnieje taki piękny rodzimy wyraz: 'trudno', obecnie już zapomniany.
  Walek

 • hbire

  Oceniono 6 razy 6

  ile zarobił za reklamowanie szczewików ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX