Uczestniczka "Top Model" jest w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem i rozczulającym opisem

Ewa Niespodziana z programu "Top Model" spodziewa się dziecka. Poinformowała o tym zdjęciem i wzruszającym opisem na Instagramie.

Ewa Niespodziana z "Top Model" na swoim profilu na Instagramie przekazała fanom dobre nowiny. Modelka spodziewa się dziecka o czym poinformowała wstawiając zdjęcia USG z bardzo rozczulającym wpisem.

Przyszła mama napisała żartobliwie

Modelka wcieliła się w postać swojego dziecka, które zwraca się do swoich rodziców.

Cześć mamo i tato! Przed Wami nowy rozdział w życiu. Troszkę się rozpycham na lewo i prawo, ale uwielbiam robić fikołki w Twoim brzuszku. Może będę piłkarzem albo bokserem? Słyszę codziennie głos tatusia jak mówi do brzusia, czyta mi różne bajki i opowiada jak minął jego dzień w pracy. To jest przeurocze! Czuję Wasze dłonie na brzuszku, słyszę Wasz śmiech, a co najważniejsze: czuję, że się kochacie! Tatuś sobie dzielnie radzi z NASZYMI zachciankami i nawet nie słyszę, żeby coś marudził! Hihi, ale mam fajnych rodziców!
 

Fani gratulują w komentarzach

Wśród komentarzy pełno jest gratulacji dla przyszłych rodziców:

Świetnie! Gratulacje i dużo zdrówka dla Was i maleństwa!
Powodzenia, na pewno dasz radę i będziesz super mamą!
Gratulacje! Na pewno będziesz wspaniałą mamą!

Oficjalne ogłoszenie ciąży

Na InstaStory modelka podziękowała fanom za gratulacje i poinformowała, że nie długo na YouTubie pojawi się film na temat ciąży. Niespodziana wyznała też, że jest szczęśliwa mogąc w końcu oficjalnie ogłosić, że spodziewa się dziecka. 

Ewa Niespodziana w "Top Model"

Ewa Niespodziana w 2016 r. wystąpiła w VI edycji "Top Model". Po programie modelka założyła kanał na YouTube, gdzie od pół roku publikuje filmy. 

My również dołączamy się do gratulacji przyszłym rodzicom i życzymy wszystkiego najlepszego!

KJ