Małgorzata Rozenek dba o swoje buldożki jak o własne dzieci! Zrobiła dla nich coś wyjątkowego. Tylko... czy to nie przesada?

Małgorzata Rozenek jest zakochana w swoich buldożkach. Do tego stopnia, że gwiazda zatrudniła nianię, która będzie się zajmować czworonogami.

Małgorzata Rozenek jest posiadaczką uroczych buldożków. Gwiazda regularnie chwali się zdjęciami swoich pupili w mediach społecznościowych i widać, że traktuje ich jak członków rodziny. Zdarza się, że pieski jeżdżą z "Perfekcyjną" na wakacje.

Małgorzata Rozenek zatrudniła nianię dla buldożków

Tymczasem okazuje się, że Małgorzata zadbała także o to, aby buldożki nie czuły się samotne, kiedy gwiazda wyjeżdża służbowo. Jak? Zatrudniając nianię!

Małgosia wynajęła doświadczoną psią opiekunkę, która będzie się z nimi bawić i wyprowadzać je na spacery. Jej pomoc przyda się szczególnie wtedy, gdy Małgosia wyjeżdżając służbowo poza Warszawę, nie będzie mogła zabrać zwierzaków ze sobą - czytamy na "Jastrzabpost".

Do tej pory pieskami zajmowała się niania synów Rozenek, jednak gwiazda stwierdziła, że chce, aby jej pupile miały swoją własną opiekunkę, która będzie się skupiała tylko na nich.

Małgosia chce ją odciążyć. Poza tym uważa, że specjalista lepiej o nie zadba i nie dopuści do ewentualnej kradzieży – wyjawia "Fakt".

Co o tym myślicie?

Zapytaliśmy Rozenek o wojnę z Rusin. Odpowiedź zupełnie nie w jej stylu

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (35)
Małgorzata Rozenek zatrudniła nianię dla swoich buldożków. Czy to nie przesada?
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 11

  wynajela opiekunke dla psow,tak jak wynajela opiekunke dla dzieci,ta kobieta nie ma czasu na nic,te fotki rodzinne to fikcja,te chwile,ktore spedza z dziecmi to te momenty do pozowania do zdjecia,niestety to co mowili,ze nie zajmuje sie dziecmi teraz sie potwierdza,nie oszukujmy sie.robioc kariere nie ma czasu na nic,odplynela,czekam kiedy Radzio znajdzie opiekunke dla siebie

 • Gość: xxxX

  Oceniono 12 razy 6

  Kiedy ona dba o dziec?, jak jest na wiecznych wakacjach, zresztą sponsorowanych przez TVN

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ile lat trzeba mieć żeby publicznie przestano mówić o Niej jak o dziecku? Chaby, że to dlatego tak piszecie bo uważacie że jest infantylna

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kretynka szok

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Glupie stare pudlo....prymitywne!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  W d... e się przewróciło, odbiło starej pindzi

 • Gość: asd

  Oceniono 7 razy 1

  Czemu nie, o ile ktoś ma na tym zarobić, to niech zarabia. Dla mnie - głupota, ale co tam.

 • Gość: Alexa

  0

  Tacy jak Wy kochani, którzy tak bezpańsko sobie dodajecie otuchy tymi wypocinami. Też mam dziecko, męża i psa. Dbam o wszystkich. Co w tym takiego dziwnego!

 • Gość: gosc

  0

  Suka lepiej dba o suczki niz o synow!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX