Łepkowska atakuje Rozenek. "Nie ma i nie będzie drugiej, mającej takie parcie na szkło"

Małgorzata Rozenek znów spotkała się z niepochlebnymi słowami na jej temat. Tym razem oberwało się jej od Ilony Łepkowskiej.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma wielu swoich zwolenników, ale jest jednocześnie jedną z bardziej hejtowanych osób w polskim show-biznesie. Negatywnie oceniają ją nie tylko anonimowi internauci, ale także osoby z branży.

Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek

Ledwo co ucichł głośny konflikt między "Perfekcyjną" a Kingą Rusin, a ta pierwsza znów została zaatakowana. Tym razem na cel wzięła ją sobie Ilona Łepkowska. O co konkretnie poszło? O program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", który w swoim felietonie dla "Tele Tygodnia" opisała scenarzystka.

Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla "zwykłej kobiety"? Nie ma i nie będzie drugiej, mającej takie parcie na szkło - skwitowała Łepkowska.

To nie wszystko. Odniosła się także do wyglądu Rozenek-Majdan.

Jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. W każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym - napisała w felietonie.

Ogólnie negatywnie podsumowała program TVN-u. Uznała, że jest nudny i "błyskotliwy, jak jego prowadząca". Dodatkowo nawiązała też do konfliktu Rozenek i Rusin. Jej słowa mogą świadczyć tylko o tym, że opowiedziała się po stronie dziennikarki. 

Będzie odpowiedź ze strony "Perfekcyjnej"?
 
MT 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
 

Więcej o: