Łepkowska atakuje Rozenek. "Nie ma i nie będzie drugiej, mającej takie parcie na szkło"

Małgorzata Rozenek znów spotkała się z niepochlebnymi słowami na jej temat. Tym razem oberwało się jej od Ilony Łepkowskiej.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma wielu swoich zwolenników, ale jest jednocześnie jedną z bardziej hejtowanych osób w polskim show-biznesie. Negatywnie oceniają ją nie tylko anonimowi internauci, ale także osoby z branży.

Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek

Ledwo co ucichł głośny konflikt między "Perfekcyjną" a Kingą Rusin, a ta pierwsza znów została zaatakowana. Tym razem na cel wzięła ją sobie Ilona Łepkowska. O co konkretnie poszło? O program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", który w swoim felietonie dla "Tele Tygodnia" opisała scenarzystka.

Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla "zwykłej kobiety"? Nie ma i nie będzie drugiej, mającej takie parcie na szkło - skwitowała Łepkowska.

To nie wszystko. Odniosła się także do wyglądu Rozenek-Majdan.

Jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. W każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym - napisała w felietonie.

Ogólnie negatywnie podsumowała program TVN-u. Uznała, że jest nudny i "błyskotliwy, jak jego prowadząca". Dodatkowo nawiązała też do konfliktu Rozenek i Rusin. Jej słowa mogą świadczyć tylko o tym, że opowiedziała się po stronie dziennikarki. 

Będzie odpowiedź ze strony "Perfekcyjnej"?
 
MT 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
 

Więcej o:
Komentarze (58)
Ilona Łepkowska atakuje Małgorzatę Rozenek. "Nie ma drugiej, mającej takie parcie na szkło"
Zaloguj się
 • Gość: mor

  Oceniono 30 razy 22

  nie lubię Lepkowskiej, ale... POWIEDZIAŁA PRAWDĘ !!! Gonia to infantylna i pustakowata kobieta !!! dziwię się jakim cudem zdała maturę i skończyła studia mając tak niewiele w głowie !!!!! chodzą słuchy, że tatuś mocni smarował nauczycielom i wykładowcom i ... teraz to staje się prawdopodobne i możliwe !!!!

 • Gość: Dona

  Oceniono 33 razy 19

  W samo sedno.Brawo Pani Ilono.

 • Gość: Cjo

  Oceniono 32 razy 16

  Pełno jest takich z takim samym parciem. Królową parcia jest oczywiście Rabczewska, ale inne gonią. Choć fakt, po grzyba taki program. Tak samo jak Iron Majdan. Serio, ktoś to ogląda???

 • Gość: Ketchup keczup

  Oceniono 24 razy 14

  Oj ma parcie na szkło ta baba to nic nowego Mało tego dzisiaj jak otworzyłem musztardę to kto mi wyskoczył ? tak macie rację ona!

 • Gość: Ludek

  Oceniono 15 razy 11

  Za to seriale pani Łepkowskiej to szczyt intelektualny świadczący o wysokim IQ autorki. I do tego wizerunek Gniewka, który samodzielnie ścinał sobie włosy szablą nałożywszy garnek na głowę. Całe szczęście, że Łepkowska nie ma parcia na szkło, bo szkło by tego nie wytrzymało. Co nie znaczy, że lubię Rozenek, albo że w ogóle ona mnie interesuje. Nie znoszę tylko bezinteresownego jadu wylewanego na innych. Ale może Łepkowska zrobiła to interesownie, kto to wie.

 • Gość: Tortura

  Oceniono 11 razy 11

  Rozenek od pewnego czasu zasypywana jest ofertami współpracy. Trudno z tego nie skorzystać, tymbardziej, że często jest to związane z darmowymi (a raczej dobrze płatnymi) zagranicznymi wyjazdami z pełnym pakietem usług i największych luksusów. Kto by nie chciał takiej "pracy"?
  Jednak... pani Małgosia nie potrafiła się zatrzymać, zrobić pauzę i.... przedobrzyła. Stała się BANEREM REKLAMOWYM w odbiorze jej przez innych.

  Poza tym... jeden program się kończy, drugi zaczyna.
  Za dużo wszystkiego, a ona przestaje być wiarygodna.
  Lepszy jest niedosyt niż przesyt.

 • Gość: ola

  Oceniono 15 razy 9

  Głupia ta gadka temat z du.y wyjęty wszystkie polskie celebryci są sztuczne i napompowane dlaczego Rozenek jest na tapecie? bo reszty się boi babochlop.

 • Gość: Anabelle

  Oceniono 35 razy 9

  Nikt nie jest idealny. Seriale pani Łepkowskiej również nie są zbyt ambitne a jakoś na ten temat się nie wypowiada.

 • rumpa

  Oceniono 16 razy 6

  Przepraszam, ale Rusin opowiadająca, że nosi skórzane buty przez szacunek dla zwierząt, pobiła rekordy głupiego cynizmu. Człowiek , który żre mięcho z farm mięsa, zwierząt żyjących w koszmarnych warunkach i zabijanych taśmowo, a ma problem z polowaniami, jest zakłamanym idiotą. Pani Rusin wywołuje we mnie pawia. Do spółki ze swoim karykaturalnie komiksowym kolesiem.
  Pani Rozenek też nie jest moją idolką, ale ona jest jakoś szczera i uczciwa w tym swoim durnym parciu na ekran, kasę i chłopa. Ot, grażyna z ambicjami. Można się uśmiechnąć półgębkiem, z lekkim smutkiem, nad potrzebami umysłowymi i emocjonalnymi finansującego ją suwerena.

  Nie, nie jem mięsa, nie noszę skóry, nie używam kosmetyków testowanych na zwierzętach, ze szczególnym uwzględnieniem kremów przeciwsłonecznych, mam choleryczny problem z lekami wszelkiego typu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX