Kamila Nicpoń miała dwie suknie ślubne. "Szlachetne tkaniny i kryształy Swarovskiego". Cena? Tyle kosztuje samochód

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń we wtorek wzięli ślub. Panna młoda miała dwie suknie, które kosztowały 20 tys. złotych.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń 14 sierpnia zostali małżeństwem. Na Instagramie nie tylko mistera, lecz także zaproszonych gwiazd, pojawiło się wiele zdjęć z ceremonii, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała para młoda.

Zobacz: Rafał Maślak wziął ślub! Na weselu bawiło się sporo celebrytów. Julia Wieniawa wyglądała po prostu bosko

Rafał Maślak wziął ślub

Nicpoń miała dwie suknie ślubne. W pierwszej pojawiła się podczas oficjalnej ceremonii. Wystąpiła wtedy w białej kreacji z rozkloszowanym dołem. Na wesele przebrała się w suknię w tym samym kolorze, jednak bardziej opinającą kształty oraz eksponującą dekolt. Obie zostały zaprojektowane przez Agatę Nivette, która tworzy dla marki Laurelle. Portal Pudelek.pl dowiedział się, że prace nad nimi trwały kilka miesięcy:

Prace nad sukniami trwały kilka miesięcy. Do ich wykonania zostały użyte najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego. Wszystkie przymiarki odbywały się w tajemnicy, a salon Laurelle na warszawskim Powiślu był specjalnie zamykany dla przyszłej panny młodej - zdradził przedstawiciel marki.

Żona Maślaka zapłaciła za obie kreacje 20 tys. złotych. Jak zapewnia firma, wszystkie suknie uszyte są z najwyższej jakości tkanin, sprowadzanych z Włoch i Francji. Głównie wykorzystują do tego delikatne jedwabie i muśliny oraz szlachetne koronki.

Jak wam się podobają?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zaręczyli się rok temu. Model oświadczył się jej na Zanzibarze. Wybrał prosty pierścionek z białego złota z brylantem za prawie 13 tys. złotych.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.