Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka datę ślubu wybrali nieprzypadkowo. Dlaczego pobrali się w czwartek?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w czwartek, 26 lipca. Dlaczego akurat taka data? Ma dla nich spore znaczenie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka o tym, że wezmą ślub, zaczęli mówić głośno na początku roku. Zdecydowali się jednak na lipiec, choć zapewniali, że miesiąc, w którym się pobiorą, koniecznie musi mieć w nazwie "r". Teraz wyjaśniło się, dlaczego zmienili zdanie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Po pierwsze - nietypowy termin ślubu miał pokrzyżować plany fotoreporterom, którzy czyhali na to, żeby uwiecznić na zdjęciach parę młodą i gości. Ci jednak zdążyli i dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak się prezentowała para młoda. Po drugie - 26 lipca to ważna data w kalendarzu liturgicznym.

Jak wyjaśniła matka pana młodego, 26 lipca to dzień, który w tradycji katolickiej poświęcony jest świętej Annie, matce Maryi, która jest patronką małżeństw. A państwo Karpiel (modelka zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko: Krupińska-Karpiel) są bardzo religijni, dlatego ma to dla nich duże znaczenie. Poza tym postanowili także w tym dniu ochrzcić swojego syna, rocznego Jędrka. 

Zobacz też: Krupińska i Karpiel-Bułecka pobrali się. To nie jedyna okazja do świętowania. "Została wynajęta ochrona, która pilnowała całego obiektu"

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

O tym, że Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska są małżeństwem, poinformowała modelka na swoim Instagramie, dodając wspólne zdjęcie, na którym pokazują obrączki. Później pojawiły się zdjęcia zrobione przez paparazzi, a na Instagramie zaproszeni goście umieszczali nagrania z wesela.

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA