Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub! Modelka dodała ich zdjęcie: Amen

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są już po ślubie! Ich zdjęcie z obrączkami pojawiło się na Instagramie modelki.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Radosną nowiną pochwaliła się modelka. Już od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że planują uroczystość. Jak widać, udało im się utrzymać ją w tajemnicy.

ZOBACZ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem. Mamy zdjęcia z ich ślubu. Nie ukrywali wzruszenia

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka

Tak, że tak... Amen @sebastiankarpielbulecka - napisała pod spodem.

Państwo młodzi wzięli ślub w tradycyjnych góralskich ubraniach, w kościele w Kościelisku. Na zdjęciu nie ukrywają radości i z dumą prezentują obrączki.

 

Ich fani czekali na tę chwilę od dawna. Nic więc dziwnego, że pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których składają gratulacje i życzą szczęścia.

Niekończącej się miłości.
Gratulacje! Dużo zdrowia i szczęścia na nowej drodze życia!
Gratulacje. Kibicuję Wam od początku, uwielbiam Sebastiana i trafił na cudowną żonę. Dużo szczęścia dla Was - piszą.

Jak na razie nie ma więcej szczegółów dotyczących samej uroczystości. Sądząc po tym, jak długo udało im się utrzymać związek w tajemnicy, możemy sądzić, że szybko ich nie poznamy.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. O tym, ze są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu, na którym się pojawili. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego syna, Jędrka.

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

AW