Paulina Krupińska zamieściła zdjęcie z poprawin: Weselimy się dalej. Kreacja przepiękna. "Podkreśla pani urodę"

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie zdjęcie z poprawin ze swoim mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Miała na sobie piękny, czerwony kombinezon.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i udało im się to zrobić w całkowitej tajemnicy. Zaskakującą i bardzo radosną informacją podzieliła się sama panna młoda w miniony czwartek. Potem goście, m.in. Rozalia Mancewicz i Agnieszka Woźniak-Starak, chętnie publikowali zdjęcia z wesela.

GÓRALSKIE WESELE KRUPIŃSKIEJ I KARPIELA-BUŁECKI - ZDJĘCIA>>>

Pojawiło się też kilka relacji z poprawin, ale nie było w nich widać pary młodej. Ostatecznie sama Krupińska zamieściła na Instagramie fotografię z podpisem:

Weselimy się dalej.
 

Na poprawinach była Miss Polonia zaprezentowała się w eleganckiej kreacji w zmysłowym, czerwonym kolorze. Kombinezon zaprojektowała Viola Piekut.

Zjawiskowo! - komentowali zachwyceni fani.
Ale cudo!
Uwielbiam patrzeć na Was! Jesteście piękną parą!

A Wam jak się podoba kreacja z poprawin Pauliny Krupińskiej?

 

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. O tym, ze są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego Jędrka.

WJ