Poprawiny po ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki wyglądały już inaczej. Goście uchylili rąbka tajemnicy

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub, o czym wszyscy dowiedzieliśmy się w ostatniej chwili. Teraz ich goście pokazują, jak się bawią na poprawinach po weselu.

Po 4 latach razem Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Do tego ochrzcili swojego synka Jędrzeja. Goście pokazali zdjęcia z ich poprawin.

Poprawiny po weselu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki

Po weselu nie mogło zabraknąć poprawin. Tego dnia goście mogli już nieco zluzować z kreacjami - na ślubie zjawili się przecież wszyscy w strojach góralskich.

Marcelina Zawadzka pokazała swoją poprawinową sukienkę - wybrała krótką kreację w kolorze żółtym.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA: Poprawiny po ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki<<<

Okazuje się też, że w dniu poprawin pan młody, Sebastian Karpiel Bułecka szalał trochę na... budowie domu. Piłował deski z innymi panami, a Marcelina porobiła kilka zdjęć.

Rozalia Mancewicz też pokazała foteczkę z zabawy. Widać, że goście siedzieli pod gołym niebem i czuli się całkiem wyluzowani. 

ZOBACZ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się. Mamy zdjęcia z ich ślubu

Panna młoda z kolei drugiego dnia wybrała czerwoną kreację z nieco przejrzystymi rękawami. 

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska są w związku od 2014 roku. O tym, że są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu, na którym się pojawili. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego syna, Jędrka.

JAB