Krupińska i Karpiel-Bułecka pobrali się. To nie jedyna okazja do świętowania. "Została wynajęta ochrona, która pilnowała całego obiektu"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się. Tego samego dnia wyprawili też chrzciny swojego syna, Jędrzeja.

W miniony czwartek Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po 4 latach bycia w związku pobrali się. Okazuje się, że to nie jedyne święto w ich rodzinie tego dnia. Para postanowiła przy okazji ochrzcić swojego syna, Jędrzeja, który przyszedł na świat w maju ubiegłego roku.

ZOBACZ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się. Mamy zdjęcia z ich ślubu

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka ochrzcili syna

Mimo tego, że na ślubie i weselu pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, uroczystość do ostatniej chwili została utrzymana w tajemnicy. Już po fakcie goście zaczęli dzielić się w sieci zdjęciami, a informator "Pudelka" opisał nawet, jak wyglądała cała impreza. Wesele było podobno pod nadzorem wynajętej ochrony.

Wesele odbywało się w hotelu Mercure Kasprowy, dosłownie kilka minut od kościoła w Kościelisku. Para młoda wjechała autem prosto do garażu podziemnego by uniknąć paparazzi, a samo przyjęcie odbywało się w zamkniętej części, do której nie było żadnego dostępu, została także wynajęta dodatkowa ochrona, która pilnowała całego obiektu, w którym goście bawili się do białego rana przy tradycyjnym góralskim jedzeniu i muzyce - zdradza informator.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska spotykają się od 2014 roku. O tym, ze są razem, dowiedzieliśmy się dzięki Rozalii Mancewicz, która wrzuciła ich wspólne zdjęcie ze swojego ślubu, na którym się pojawili. Mają dwoje dzieci: 3-letnią Antoninę i rocznego syna, Jędrka.

Podobają Wam się zdjęcia? Czekacie na więcej?

MT

Więcej o: