Jamie Foxx został przyłapany na czułościach z inną kobietą. Katie Holmes nie będzie zadowolona

Jamie Foxx został przyłapany na czułościach z tajemniczą kobietą. Prawdopodobnie plotki o tym, że rozstał się z Katie Holmes, są prawdziwe.

Katie Holmes i Jamie Foxx po 5 latach związku prawdopodobnie się rozstali. Najnowsze zdjęcia aktora nie pozostawiają złudzeń, że zaczął szukać nowych przygód. Został przyłapany na czułościach z nieznaną blondynką.

ZOBACZ TEŻ: Tom Cruise nie widział córki od... 5 lat! W końcu chce się z nią spotkać. "Katie wpadła w szał"

Katie Holmes i Jamie Foxx - rozstanie?

W czerwcu pojawiły się doniesienia, że Holmes rozstała się z Foxxem, gdyż dowiedziała się, że ją zdradzał. Poza tym czuła się upokorzona prośbą ukochanego, który nalegał, żeby ich związek pozostał tajemnicą - nie chciał pokazywać się z aktorką publicznie nawet wtedy, kiedy cały świat wiedział już o ich romansie.

Katie nie potrafiła zaufać partnerowi na nowo. To był dla niej ogromny problem - podał wtedy portal mirror.co.uk.

Według źródła, rozstanie tej dwójki przebiegło w spokojnej atmosferze i ponoć nie doszło między nimi do kłótni.

Katie zadzwoniła do Jamie'go, by powiedzieć mu, że nie może tkwić w takiej relacji. Aktor nie ukrywał, że jest mu przykro. Choć dla Holmes zakończenie tej relacji było bolesne, czuła, że nie ma innego wyjścia - czytamy na portalu.

Jak widać, aktor szybko się pocieszył po rozstaniu. Jego zdjęcia z tajemniczą blondynką nie pozostawiają złudzeń, że łączy ich intymna więź. Co więcej, na palcu kobiety możemy dostrzec obrączkę!

Jamie Foxx z tajemniczą blondynką. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jamie Foxx i Katie Holmes - związek

Katie Holmes 5 lat temu rozwiodła się z Tomem Cruisem. Po rozstaniu aktorka podpisała klauzulę, gdzie zobowiązała się, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku właśnie 5 lat. Katie i Jamie mistrzowsko ukrywali informacje na swój temat i tylko raz zostali przyłapani przez paparazzich, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że związek Kate i Jamiego należy już do przeszłości.

ZOBACZ:  Foxx przez 5 lat musiał ukrywać swój związek z Holmes. Wreszcie został zapytany o ukochaną. Reakcja dosyć nieoczekiwana

Żałujecie?

AW

Więcej o: