Z okazji Dnia Ojca Victoria Beckham pokazała dawne zdjęcie. Ale są też podziękowania dla męża! Jak świętowały inne gwiazdy?

Dzień Ojca - kiedy wypada? Zagraniczne gwiazdy są już po Dniu Ojca. Z tej okazji zasypały profile społecznościowe rodzinnymi zdjęciami. W Polsce Dzień Ojca wypada 23 czerwca.

Z okazji Dnia Ojca wiele zagranicznych gwiazd podzieliło się zdjęciami z rodzinnych albumów. Głównie dodawali zdjęcia z młodości swoich ojców, ale zdarzyły się też aktualne fotki córek i synów z ojcami.

Kiedy wypada Dzień Ojca? Dzień Ojca 2018 Polska.

Dzień Ojca nie jest obchodzony jednego dnia na całym świecie. W Polsce przypada na 23 czerwca. Wczoraj jednak wiele osób spotkało się z informacją, że powinniśmy to święto obchodzić 17 czerwca. Otóż informacja ta jest błędna. 17 czerwca świętowali Brytyjczycy. W tym kraju jest świętem ruchomym i przypada na trzecią niedzielę czerwca - w tym roku była to właśnie wczorajsza niedziela.

Zagraniczne gwiazdy świętują Dzień Ojca

Wiele zagranicznych gwiazd i celebrytów w ramach pamięci i szacunku do swoich ojców opublikowała w sieci rodzinne zdjęcia.

>>ZAGRANICZNE GWIAZDY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ OJCA - ZOBACZ ZDJĘCIA<<

Kto pochwalił się zdjęciem z tatą lub taty swojego albo swoich dzieci? W tym gronie znalazła się Jennifer Garner, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Robert Downey Jr. czy Justin Bieber.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.