Doda w Cannes przebierała się 3 razy. Trudno zdecydować, która kreacja ładniejsza. Przez przypadek pokazała też majtki. Ups!

Doda przebywa od 2 dni w Cannes, gdzie poleciała razem z mężem na Festiwal Filmowy. Piosenkarka na swoim Instagramie zdaje szczegółową relację z pobytu. Przez przypadek pokazała jednak za dużo niż by chciała.

Doda, podobnie jak rok temu, i tym razem wybrała się na Festiwal Filmowy w Cannes. Towarzyszy jej mąż, Emil Stępień. Ku uciesze swoich fanów, piosenkarka na bieżąco zdaje relację ze swojego bajkowego pobytu we Francji. W czwartek Doda pokazała swoje przygotowania do pierwszej premiery filmowej. Fani nie mogą być zawiedzeni! Podczas relacji na Instastory gwiazda zaprezentowała wszystkim jedną ze swoich pięknych kreacji. Przy okazji pokazała też czarne majtki, które jednak szybko schowała, komentując całą sytuację śmiechem.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Okazuje się, że piosenkarka tego jednego dnia przebierała się aż 3 razy. Najpierw założyła obcisłą, krótką, srebrną sukienkę. Kreację wyróżniał ogromny dekolt. Potem Doda przebrała się w długą, białą, połyskującą suknię balową z dużym rozcięciem, eksponującym jej zgrabne nogi. Wyglądała jak lalka barbie. Na koniec Doda założyła złotą suknię na jedno ramię.

Która kreacja podoba Wam się najbardziej?

AG

Więcej o: