Barański znów zakochany! Nową partnerkę poznał na planie "TzG". "Od razu między nimi zaiskrzyło"

Tomasz Barański zakochany! I wcale nie chodzi o Katarzynę Dziurską.

W "Tańcu z Gwiazdami" już niejednokrotnie dochodziło do romansów albo poważniejszych związków między gwiazdą a tancerzem. Tak też było w przypadku Tomasza Barańskiego, który w 2014 roku tańczył z Klaudią Halejcio. Praca na sali treningowej bardzo ich do siebie zbliżyła. Ich związek zakończył się w 2016 roku. 

Ostatnio pojawiły się też spekulacje, że Barański romansuje z Kasią Dziurską, z którą tańczy w trwającej właśnie edycji. Oni jednak zdementowali te doniesienia

Ponoć Barański jednak znalazł miłość i to na planie show. Nie jest to jednak żadna gwiazda, ani tancerka. Kobieta pracuje przy produkcji programu.

- To właśnie tam się poznali i od razu między nimi zaiskrzyło. Wszystko wskazuje na to, że Tomasz i Karolina są w sobie zakochani bez pamięci. Podczas jednej z randek tancerz wprost nie mógł odkleić się od partnerki, a czułościom nie było końca - czytamy w "Fakcie".

Związki Tomasza Barańskiego

Barański przez wiele lat był związany z Edytą Herbuś. Po ich rozstaniu pojawiły się plotki, że spotyka się z Małgorzatą Foremniak. Takie wnioski na podstawie zdjęć wysnuł również "Fakt". Później tancerz związał się z Klaudią Halejcio, a następnie spotykał się z tancerką Waleriją Żurawlewą.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.