Ferenstein-Kraśko zdecydowała się na ostre cięcie. Fanka: Dobra zmiana, bo już robiłaś się podobna do Rozenkowej. Odpowiedziała

Karolina Ferenstein-Kraśko radykalnie skróciła swoje włosy. Fanki są zachwycone jej nową fryzurą! Część sugeruje również, że poprzednia była podobna do tej, którą nosi Małgorzata Rozenek.

Karolina Ferenstein-Kraśko zdecydowanie nie należy do gwiazd lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem. Żona Piotra Kraśki od lat wierna jest swoim długim, blond włosom, które zazwyczaj nosi rozpuszczone. Gwiazda jednak na wiosnę zapragnęła zmiany. Efekty jej wizyty u fryzjera będziemy mogli podziwiać na okładce najnowszej "Gali", która w kioskach pojawi się w najbliższy poniedziałek.

Karolina Ferenstein-Kraśko już teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z okładki magazynu. Gwiazda zdecydowała się na radykalne skrócenie włosów, które teraz sięgają linii brody.

 

- Ostre cięcie. Kiedyś w końcu trzeba było to zrobić! Mówię o fryzurze oczywiście. "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś” - widnieje podpis obok zdjęcia.

Fanom nowa fryzura gwiazdy zdecydowanie przypadła do gustu. W komentarzach pod zdjęciem od razu zasypali ją komplementami.

- Rewelacja! Dla mnie bomba!

- Bardzo dobra decyzja.

- Wygląda pani nieziemsko!

- Kobiecości jeszcze więcej.

Wśród licznych pochlebnych komentarzy pojawiły się również i te, w których internautki sugerowały, że poprzednia fryzura Karoliny Ferenstein-Kraśko była wzorowana na... Małgorzacie Rozenek.

- Zmiana na korzyść, bo robiłaś się podobna do tej Rozenkowej.

- No i super. Dość fryzur a la Rozenek!

Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła dyplomatycznie odnieść się do tych komentarzy:

- Ja mam długie, blond włosy od jakiś 20 lat, więc raczej a la ja.

Pod zdjęciem Karoliny Ferenstein-Kraśko pojawił się również komentarz Peji, jej kolegi z programu "Agent - Gwiazdy",  na który ta odpowiedziała:

Komentarz PejiKomentarz Peji Instagram/karolinaferenstein_krasko

Odpowiedź Karoliny Ferenstein-KraśkoOdpowiedź Karoliny Ferenstein-Kraśko Instagram/karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko od 2008 roku jest żoną Piotra Kraśki. Para poznała się w Gałkowie, gdzie dziennikarz miał uczyć się jeździć konno pod jej okiem. Zakochali się w sobie pomimo tego, że był żonaty. Mają troje dzieci. Ferenstein-Kraśko nie była związana z mediami, jednak dzięki małżeństwu zaistniała w show-biznesie. Zdobyła sympatię widzów oraz internautów i przestała być tylko żoną swojego męża. Produkcja TVN doceniła jej potencjał i zaprosiła ją do 3. edycji programu "Agent-Gwiazdy".

A jak Wam się podoba Karolina Ferenstein-Kraśko w zupełnie nowym wydaniu? Wolicie ją w krótszych, czy jednak w dłuższych włosach?

AG

Więcej o: