Bujakiewicz ślub wzięła w sekrecie, ale z miesiąca miodowego pokazuje mnóstwo zdjęć. Jest luksusowo

Najpierw dość zaskakująca informacja o ślubie Katarzyny Bujakiewicz, teraz zdjęcia z jej miesiąca miodowego. Szczęście aż bije od aktorki.

Katarzyna Bujakiewicz zaskoczyła wszystkich, publikując w weekend zdjęcie ze swojego sekretnego ślubu cywilnego. Parze udało się utrzymać to ważne wydarzenie w tajemnicy aż do samego końca. Aktorka wyszła za mąż za wieloletniego partnera, Piotra Maruszewskiego. Ceremonia miała miejsce w hotelu Blow Up Hall 5050 w Poznaniu.

Teraz Katarzyna Bujakiewicz uchyliła rąbka tajemnicy, publikując na Instagramie zdjęcia i wideo ze swojego miesiąca miodowego. Oj, jest czego pozazdrościć.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Para swój miesiąc miodowy spędza w luksusowym hotelu ze SPA w Kołobrzegu. Ze zdjęć wynika, że na nudę nie mogą narzekać. Śniadanie do łóżka, romantyczna kolacja to tylko początek listy przyjemności, które czekają na nowożeńców.

Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski

Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski poznali się 10 lat temu w Poznaniu, rodzinnym mieście aktorki, gdzie zdecydowała się kupić mieszkanie. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. Mają córkę Aleksandrę, która urodziła się w 2010 roku. W 2016 roku para zaręczyła się w Boże Narodzenie. Teraz postanowili sformalizować swój związek.

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (10)
Katarzyna Bujakiewicz wzięła ślub z Piotrem Maruszewskim. Teraz pokazała zdjęcia z miesiąca miodowego. Jest pięknie i luksusowo
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Pani młoda w czarnej kiecce,pan mlody w dzinsach i oczywiscie telefon w dłoni.Naprawde romantycznie...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Cieszymy się że ktoś przeżywa ten niezwykły czas <3

 • Gość: wojtek

  0

  Cas najwyższy, zaraz przekwitnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX