Natalie Zettel, bo o niej mowa to kuzynka jednych z bardziej rozpoznawalnych sióstr na świecie. Natalie jest córką siostry Kris Jenner - Karen Houghton. Zettel i jej kuzynki mają zatem wspólną babcię - Mary Jo Campbell. Dziewczyna ma 18 lat i mieszka w Kalifornii. Natalie próbuje swoich sił w modelingu, a zdjęcia z sesji umieszcza na Instagramie.
Trzeba przyznać, że z taką urodą i figurą może z łatwością podbić świat mody. Nie zdziwimy się, jak niedługo będziemy ją widzieć na wybiegach u największych projektantów. Może Kendall nie będzie miała jej za złe, że jest dla niej konkurencją.
Wydaje nam się, że Natalie w przeciwieństwie do Kylie, Kim, Khloe, Kendall i Kourtney nie ingerowała w swój wygląd zabiegami u chirurga plastycznego. Jest naturalnie piękna.
Widzicie podobieństwo między nią a którąś z Kardashianek?
MT
Nowe ustalenia ws. śmierci Litewki. Znajomy 57-letniego kierowcy mówi wprost. "Ludzie bali się z nim jeździć"
16-letni syn Alicji Bachledy-Curuś wrzucił ich wspólne zdjęcie. Urocze to mało powiedziane
Wycisk na treningu Lewandowskiej kosztował mnie 350 złotych. Lista minusów jest długa
Agnieszka Osiecka nie chciała się zgodzić, by zaśpiewała jej utwór. Gdy to zrobiła, wygrała w Opolu
Celebryci pod ostrzałem po imprezie techno w Wilanowie. Maffashion: Biję się w pierś
Kurzopki wywijają na środku ulicy. Odpięli wrotki na wakacjach w Budapeszcie
Nowe doniesienia ws. śmierci Litewki. Kierowca nie chciał opuścić aresztu. "Może stracić oszczędności życia"
Nieobecność Hakiela w "Tańcu z gwiazdami" budzi pytania. Pavlović komentuje bez ogródek
Tak "Mama na obrotach" wystroiła się na komunię córki. Posypały się komentarze