"Top Chef" wraca na antenę Polsatu. W programie pojawi się nowy juror. Doskonale go znacie

Wiosną na antenę Polsatu wraca kulinarny hit "Top Chef". W jury obok Amaro, Nowaka i Wachowicz zasiądzie nowy juror, Robert Sowa. Zaskoczeniem jest też prowadzący.

Fani "Top Chefa" doczekali się wznowienia polsatowskiego show. Program pojawi się w ramówce stacji już tej wiosny. Po przerwie obok znanych z poprzednich sezonów jurorów Wojciecha Modesta Amaro, Macieja Nowaka i Ewy Wachowicz pojawi się nowy - Robert Sowa.

Sowa pochwalił się tym faktem na swoim Facebooku.

W imieniu nowego składu jurorskiego zapraszam do oglądania "TOP CHEF Polska" - napisał.

Robert Sowa to ceniony w Polsce szef kuchni i restaurator. Jest autorem wielu książek kulinarnych i właścicielem restauracji w Warszawie. Na antenie Polsatu występował już w 2016 roku jako gospodarz programu "Mój przepis na …".

Do programu powróci też Grzegorz Łapanowski, który prowadził program przez pierwsze edycje, a w ostatniej zastąpił go Maciek Rock. Teraz dziennikarz kulinarny, ku zadowoleniu fanów, ponownie wystąpi jako gospodarz.

"Top Chef" to program kulinarny, do którego castingów tym razem przystąpiło niemal pół
tysiąca chętnych. Świadczy to również o tym, jak programy tego typu wpłynęły na społeczeństwo, które chętnie kształci się w kierunku gastronomii.

Cieszycie się z powrotu "Top Chefa"?

PC