Sara Olkowska nie chce grzać się w blasku sławnego męża. Poznajcie nową WAG. Ma szansę zrobić karierę?

Sara Olkowska jest żoną piłkarza grającego na pozycji obrońcy w niemieckim klubie 1. FC Köln, Pawła Olkowskiego. Kim jest nowa WAG?

Sara Olkowska nie zamierza grzać się blasku w cieniu sławnego i bogatego męża. Od kilku lat dba o swoją karierę. W 2014 roku zagrała w teledysku grupy Spiżowi Mocni do piosenki "Na pełnym". Wciela się tam w rolę seksownej pani stomatolog, a nagranie ma już ponad 60 milionów wyświetleń.

Od 3 lat jest żoną Pawła Olkowskiego, który 4 lata temu został powołany przez trenera Reprezentacji Polski Adama Nawałkę do kadry na mecze towarzyskie ze Słowacją i Irlandią. Mają dwójkę dzieci. 26-latka ma na swoim koncie kilka sesji komercyjnych, m.in. reklamowała wypożyczalnię samochodów ,,Sajos''.

Jestem osobą energiczną, sympatyczną, a ponadto kreatywną! - pisała o sobie na stronie wybieg.pl. - Często biorę udział w teledyskach,  jednym z ostatnich był klip dla klubu Spiż. Także gorąco zapraszam do współpracy - czytamy dalej.

Jak możemy dowiedzieć się z jej Instagrama, sporo czasu spędza w mediach społecznościowych. Nie ukrywa, że lubi dobrze wyglądać. Wstawia zdjęcia z siłowni i w modnych stylizacjach. Chętnie chwali się także dziećmi, zresztą sama siebie przedstawia jako "mamuśkę".

Jak myślicie - ma szansę zdobyć popularność jak Anna Lewandowska, Marina i Sara Boruc?

AW