Koroniewska broni Piróga, ale internauci patrzą na fotografię. "Chyba trochę niestosowne zdjęcie, mając męża". Odpowiedziała

Joanna Koroniewska postanowiła zabrać głos w sprawie występu swojego dobrego znajomego, Michała Piróga w programie "Azja Express". Jednak internauci bardziej zainteresowali się zdjęciem, które zamieściła.

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Michałem Pirógiem. Widać, że mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Aktorka stanęła w obronie swojego znajomego, odnosząc się do jego udziału w "Azji Express", który budzi bardzo wiele emocji.

Michał! Jesteś facetem, który na każdym kroku pokazuje, że można być wrażliwcem i mieć wielką osobowość. I charakter. Jesteś sobą. Od początku do końca. Bez zakłamania. Uwielbiam - Joanna Koroniewska stanęła w obronie Michała Piróga.

Jednak to nie podpis zwrócił największą uwagę internautów, którzy skupili się przede wszystkim na fotografii, na której aktorka przytula się do uczestnika "Azji Express".

Niektórym internautom nie spodobała się zbyt zażyła znajomość Koroniewskiej i Piróga.

Chyba trochę niestosowne zdjęcie, mając męża.
Maciej Dowbor musi być szczęśliwy.
Spokojnie. Był pierwszym recenzentem -  odpowiedziała Joanna Koroniewska.

W kolejnym komentarzu aktorka krótko ucięła całą dyskusję.

Mojemu mężowi w tej i w żadnej innej kwestii niczego nie brakuje, a publicznych wyznań on z pewnością nie potrzebuje.

Joanna Koroniewska pod postem dodała jeszcze kolejne wpisy, w których chwaliła swojego kolegę.

(...) Mnie naprawdę ujął tą dyscypliną ze zwierzętami - to było niesamowite (...). Michał nie jest "przezroczysty" i nie jest koniukturalistą, mówi to, co myśli mimo obecności kamer (...). Sam fakt, że jego postawa po raz kolejny wzbudza poruszenie, świadczy o tym, że ma naprawdę silną psychikę - doskonale wie, co robi - mimo swojej niezwykłej wrażliwości. Dobrze wie, jak wzbudzać emocje w widzach.

Zobaczcie, co takiego wydarzyło się w ostatnim docinku "Azji Express". Obejrzyjcie również naszą rozmowę z Michałem Pirógiem.

AG

Więcej o:
Komentarze (6)
Joanna Koroniewska broni Michała Piróga i jego występ w "Azji Express", ale internauci patrzą na ich zdjęcie i krytykują. ODPOWIEDZIAŁA
Zaloguj się
 • Gość: Mynka

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Koroniewska chyba nie wie co pisze. Wrażliwy, bardzo śmieszne:) Padłam:)

 • golass

  Oceniono 8 razy 0

  program azja express nie budzi zadnych emocji, bo nikt tego nie oglada. i nawet to sztuczne nakrecanie atmosfery skandalu wokol owej produkcji niewiele tu zmieni.

 • 1234qwerty

  Oceniono 5 razy -1

  Ale języczka chyba nie było.

 • Gość: Wunnga.

  Oceniono 5 razy -3

  A co tu komentować ! , żenadę ! .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX