Szafy Oli Nowak i Weroniki Bielik "pękają w szwach". Postanowiły coś z tym zrobić i zaangażowały się w szczytny cel

Ola Nowak i Weronika Bielik postanowiły przekazać część swoich ubrań na szczytny cel.

Już 12. listopada w warszawskim Studiu Cukry, zlokalizowanym przy ulicy Ogrodowej 31, odbędzie się niezwykłe wydarzenie z udziałem jednych z najpopularniejszych influencerek w Polsce - Weroniki Bielik i Oli Nowak. To one we współpracy z marką Secret Lashes zdecydowały się bezinteresownie obdarować naprawdę potrzebujące dziewczyny ubraniami. Akcja odbywająca się pod hasłem #girls4girls ma być symbolem bezinteresownego dzielenia się dobrami materialnymi z osobami naprawdę potrzebującymi.  

Od początku przyświecał temu pomysłowi pozytywny cel - chęć dzielenia się tym, czego mamy za dużo z osobami potrzebującymi. Po tym, jak praktycznie każdego dnia dostawałam prośby o zorganizowanie tego typu wydarzenia teraz wspólnie z Olą Nowak i Secret Lashes organizujemy je. Wierzymy, że będzie to wydarzenie cykliczne - mówi Weronika Bielik.
Nasze garderoby pękają w szwach i choć jak każda dziewczyna uwielbiamy fajne ubrania, chcemy się nimi podzielić z innymi dziewczynami. Wierzymy, że akcja sprawi nam wszystkim dużo radości, a dodatkowo wesprze podopiecznych fundacji charytatywnej One Day  - dodaje Ola Nowak.

Organizatorzy wierzą, że podczas #girls4girls żadna z dziewczyn nie wyjdzie z pustymi rękami. Wydarzenie startuje o godz. 12.00 w Studiu Cukry już w najbliższą niedzielę.

Zapraszamy!

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.