Tak wygląda kuchnia Katarzyny Bosackiej. Ale zaraz przejdzie wielką metamorfozę

Do nowego programu HGTV zgłosiła się prowadząca TVN Style, Katarzyna Bosacka. Jej kuchnia przejdzie wielką metamorfozę, a pomoże jej w tym Krzysztof Miruć.

W HGTV Home& Garden startuje nowy program "Zgłoś remont", który poprowadzi Krzysztof Miruć - doświadczony architekt. Wraz ze swoją ekipą budowlaną upora się ze wszystkimi architektonicznymi wyzwaniami i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w przestrzeń.

W granicach budżetu ustalanego ze zleceniodawcą pomoże przeprowadzić całkowitą metamorfozę kłopotliwego pomieszczenia. Jeśli trzeba, zerwie podłogę i dach. Wszystko po to, żeby naprawić niedoróbki i błędy popełnione przez poprzednich fachowców. Przesunie ściany, położy nową farbę. Na koniec wybierze odpowiednie meble i dodatki. Dzięki jego nietuzinkowym pomysłom, każde wyremontowane pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe.

W odcinku specjalnym o pomoc do Krzysztofa Mirucia zwróciła się znana Wam Katarzyna Bosacka. Jej kuchnia przejdzie naprawdę wielką metamorfozę. Jaki będzie efekt remontu u prowadzącej TVN Style? 

'Zgłoś remont''Zgłoś remont' AGNIESZKA_K_JUREK

Premierowy odcinek programu "Zgłoś remont" 4 listopada o godz. 22.00, a odcinek specjalny z Katarzyną Bosacką tego samego dnia, ale o godz. 23.00.

Będziecie oglądać?