Syn Stockingera strzelił gola i pokazał "cieszynkę", że zostanie ojcem. Jego żona wzięła udział w wyjątkowej sesji ciążowej

Robert Stockinger wziął udział w niedzielnym meczu charytatywnym WOŚP - TVN. Przy okazji pochwalił się tym, którzy jeszcze tego nie wiedzą, że lada moment zostanie ojcem. I zrobił to w bardzo widowiskowy sposób!

Robert Stockinger i jego żona, Patrycja, spodziewają się pierwszego dziecka. Kobieta jest już w 8. miesiącu ciąży. Podczas wczorajszego meczu syn Tomasza Stockingera strzelił dwie bramki i wzorem piłkarzy pochwalił się wszystkim, że oczekuje pierwszego potomka.

Kiedy wbił bramkę drużynie WOŚP, przebiegł się po boisku z piłką pod koszulką i kciukiem w ustach. Gest, którym kilka miesięcy temu pochwalił się Robert Lewandowski, oznacza tylko jedno: strzelec gola zostanie ojcem. 

>>>ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA CIĘŻARNEJ PATRYCJI<<<

Dumna, ciężarna Patrycja podzieliła się zdjęciem z tego wydarzenia na swoim Instagramie.

 

Przypomnijmy, że Robert i Patrycja Stockinger stanęli na ślubnym kobiercu we wrześniu 2015 roku. Uroczystości ślubne odbyły się w Sopocie, a wesele już nad samym morzem. Para poznała się w pracy w TVN. Już wtedy Tomasz Stockinger nie ukrywał, że bardzo chciałby zostać dziadkiem.

To będzie ważny dzień w moim i jego życiu. Przygotowuję się także do roli dziadka. Bo jak już będzie ślub, to przyjdzie czas, żeby coś zrobić w tym kierunku. Bardzo mocno im kibicuję - tak mówił Tomasz Stockinger magazynowi "Świat i Ludzie".

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

AG

Zobacz wideo
Więcej o: