Vega powraca z nowym filmem. "Botoks" nie wszedł jeszcze do kin, a już bije rekordy oglądalności! [ZWIASTUN]

Patryk Vega opublikował długo wyczekiwany zwiastun do swojego najnowszego filmu. Zapowiedź obejrzała rekordowa ilość osób. Czy to znaczy, że popularnością przebija ostatnią część "Pitbulla"?

"Botoks" to najnowszy film Patryka Vegi, obsadzony gwiazdami takimi, jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański czy Katarzyna Warnke. Choć do premiery zostały jeszcze blisko trzy miesiące, już wiadomo, że nowe dzieło twórcy "Pitbulla" będzie prawdziwym hitem. Wczoraj reżyser udostępnił pierwszy zwiastun filmu. W przeciągu niecałej doby obejrzało go na Facebooku już 2,4 miliona internautów!

"Botoks", jak zapewnia producent, to "bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Sam Vega zapewnia, że będzie to jego najmocniejsze dzieło. Patrząc na zwiastun, ciężko się z nim nie zgodzić. W filmie nie brakuje drastycznych scen i czarnego humoru.

embed

Jak zapewnia reżyser, historie opowiedziane w "Botoksie" są inspirowane prawdziwymi zdarzeniami. Przygotowując film, Vega rozmawiał z kilkudziesięcioma lekarzami, aby mieć pewność, że jego obraz będzie jak najbardziej bliski prawdy.

Nie ma tu żadnej wymyślonej sceny. Wszystko jest zaczerpnięte z życia i skompilowane z prawdziwych historii. W trakcie zdjęć przed monitorem nieustannie siedziało kilku lekarzy, którzy cyzelowali wszystkie sceny. Zaś ci pracownicy służby zdrowia, którzy czytali scenariusz, mówili - “O kurczę! Jakbyście to wszystko wyjęli z mojego szpitala” - mówił Vega.


Wybierzecie się do kina?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.