Fabijański i Bołądź na pikniku literackim. Ona w obcisłej spódnicy wyglądała bosko, ale efekt popsuła kurtka. Szkoda, że nie mogła widzieć się z tyłu

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź wzięli udział w pikniku literackim pod hasłem "Imieniny Jana Kochanowskiego". Aktorka wybrała na tę okazję stylizację, która budzi w nas mieszane uczucia.

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź w sobotę pojawili się w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie, gdzie organizowany był piknik literacki pod hasłem "Imieniny Jana Kochanowskiego". W ramach imprezy zorganizowano mecz poetycki, warsztaty oraz dyskusje, można było nabyć też książki w obniżonych cenach.

Aktor zwyczajowo postawił na luzacką stylizację, Bołądź natomiast zaprezentowała się w ołówkowej spódnicy w odcieniu opalizującego różu, podkreślającej jej zgrabną pupę. Do tego dobrała zwykły biały t-shirt i jeansową kurtkę z szerokimi rozdarciami na łokciach i plechach.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wszystko super, ale kurtka nas zupełnie nie przekonała. Te rozdarcia wyglądają bardzo nieestetycznie i trochę nam przypominają "trend", który ostatnio lansowała Kylie Jenner. Pamiętacie?

Sebastian Fabijański i Olga Bołądź są parą od miesiąca. Już zdążyli razem zamieszkać? Zdjęcia nie kłamią

WJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA