Zawadzka komentuje byłą Roznerskiego. A co z Bołądź? "Chce udowodnić, jak świetnie radzi sobie po rozstaniu."

Mikołaj Roznerski i Olga Bołądź byli gorącą parą polskiego show-biznesu przez kilka lat. Rok temu rozstali się. Teraz aktor związany jest z Marceliną Zawadzką, która właśnie skomentowała jego byłą.

Marcelina Zawadzka od niedawna spotyka się z Mikołajem Roznerskim. W piątkowym programie "Pytanie na śniadanie", którego jest prowadzącą, odniosła się do byłej swojego partnera:

Olga zawsze miała dobry gust, jeśli chodzi o mężczyzn.

Mimo iż od rozstania Olgi Bołądź i Mikołaja Roznerskiego minął już rok, podobno aktorka nadal nie potrafi przejść obojętnie wobec swojego byłego partnera. Jak donosi informator portalu "Pudelek", kobieta jest zazdrosna o jego nową dziewczynę, Marcelinę Zawadzką. Boli ją, że jej były facet znalazł sobie nową miłość szybciej niż ona:

Widać, że Oldze bardzo zależy na tym, żeby udowodnić, jak świetnie radzi sobie po rozstaniu. Pewnie myślała, że to ona pierwsza pochwali się zdjęciami z nowym chłopakiem - twierdzi informator Pudelek.pl.

Ta sama osoba sugeruje, jakoby relacja aktorki z Sebastianem Fabijańskim była bardziej związkiem na pokaz.

Kiedyś spotkanie Bołądź czy zrobienie jej zdjęcia na ulicach Warszawy graniczyło z cudem. Teraz jest zupełnie inaczej, a Olga z Sebastianem bardzo często pokazują się w dobrze znanych i uczęszczanych miejscach w Warszawie. Chodzą na przykład na Plac Trzech Krzyży, który trudno zaliczyć do zacisznych miejsc. Widocznie związek z Sebastianem sporo zmienił.

Olga Bołądź wcześniej raczej chroniła życie prywatne i nie obnosiła się ze swoimi związkami. W tym przypadku jest jednak zupełnie inaczej. Czyżby chciała udowodnić Roznerskiemu, że wyleczyła się z miłości do niego i że po rozstaniu radzi sobie równie dobrze, jak on?

AG

Sebastian Fabijański unika rozmów o życiu osobistym. Jak reaguje na plotki na swój temat? "Sukces rodzi wielu wrogów"

Więcej o:
Komentarze (4)
Zawadzka komentuje byłą Roznerskiego. A co z Bołądź? "Chce udowodnić, jak świetnie radzi sobie po rozstaniu."
Zaloguj się
 • Gość: luki

  Oceniono 3 razy 3

  Nie pobijcie się durne kozy o lalusia

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  No dziwne to. Najpierw w poprzednich związkach zawsze udawała ze nie zna partnera na różnych eventach a tu wpada na premierę za rękę,obsciskiwaniaitd

 • Gość: Aldona

  Oceniono 1 raz 1

  komentuje byłą? co to za twór językowy?

 • Gość: maryna

  Oceniono 11 razy -5

  kogo interesuje ta dupodajka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX