Kolejny polski piłkarz zaręczony. Oświadczyny były wyjątkowe, ale poczekajcie, aż zobaczycie pierścionek. PIĘKNY

Piotr Zieliński, reprezentant Polski w piłce nożnej, oświadczył się wczoraj Laurze Słowiak. Modelka pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem.

Laura Słowiak jest dziewczyną piłkarza polskiej reprezentacji, Piotra Zielińskiego, a wkrótce będzie również jego żoną. Wczoraj przyjęła bowiem oświadczyny ukochanego. Powód do świętowania był podwójny, gdyż modelka obchodziła również urodziny. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, chwaląc się pierścionkiem zaręczynowym i romantycznym napisem "Kocham Cię" ułożonym z róż przez narzeczonego. 

Najcudowniejsze urodziny w moim życiu. #isaidyes    ( pol. #powiedziałamtak) 

Przeglądając Instagrama Laury Słowiak mamy wrażenie, że jest idealną kandydatką na żonę piłkarza. Kocha wrzucać selfie, przechwalać się wycieczkami, drogimi prezentami i swoim chłopakiem. Czy zostanie koleżanką Mariny i Sary Boruc

Zobacz wideo

SW

Więcej o:
Komentarze (8)
Kolejny polski piłkarz zaręczony. Oświadczyny były wyjątkowe, ale poczekajcie, aż zobaczycie pierścionek. PIĘKNY
Zaloguj się
 • Gość: Kaja

  Oceniono 2 razy 2

  Ach ci piłkarze... mają wzięcie bo i pieniądze...

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  A ona kocha jego konto:D

 • Gość: nurek

  Oceniono 1 raz 1

  Typowe wśród żon piłkarzy - rozumiem ,ze nie mają wykształcenia , głupio się przyznać do tego (jak Lewandowskiej do tegoż że pisze z błędami ortograficznymi) ale po co nazywać takie osoby modelkami Modelką jest A.Rubika chodzi Po wybiegach osiagnela w tym fachu sukces A Wy obrazacie modelki nazywając takie kobiety którym robić się nie chce i szuka jelenia który będzie ją utrzymać Kiedyś ten zawód (najstarszy na świecie) nazywali wprost A teraz jest dziwna poprawność polityczna-społeczna jakby nikt nie wiedział o co chodzi

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 5 razy 1

  Kolejna nabotoksowana głupia Piz da z fejsbukiem i aspiracjami żeby być utrzymanką kopacza. Idealny wzorzec dla młodych kobiet XXl wieku.

 • Gość: kicz-lans

  0

  no i ta prada, z przodu;-)))
  to juz wiadomo

 • cucurucu

  Oceniono 2 razy 0

  A jakie madre dzieci beda z takiego zwiazku..ho ho ho

 • Gość: gremlinek

  Oceniono 2 razy 0

  Ach och, znów rzekoma "miłość" na pokaz, jakie to płytkie.

 • Gość: Natalia

  Oceniono 4 razy -2

  Czy ten pierścionek jest piękny? Kwestia gustu. Moim zdaniem wygląda na taki "odpustowy", ale nie mi ma się podobać a tej dziewczynie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX