"People" opisuje rozpacz Jennifer Garner po rozwodzie. Wściekła aktorka dementuje: Nie autoryzowałam tego!

Jennifer Garner jest w trakcie rozwodu z Benem Affleckiem. Nie rozmawia jednak na ten temat z kolorową prasą.

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejszymi dla Jennifer Garner. Aktorka w kwietniu złożyła do sądu pozew rozwodowy. Jej małżeństwo z Benem Affleckiem, z którym ma trójkę dzieci, trwało 10 lat. W ciągu ostatnich tygodni aktor opuścił dom gościnny, znajdujący się na terenie ich posesji w Los Angeles. 

Dodatkowych trosk dostarczył jej magazyn People. Wypuścili oni okładkę z wymownym tytułem "Życie po złamaniu serca".

Jennifer GarnerJennifer Garner People

Jak podawał magazyn, Garner rzekomo skarżyła się, że była to najcięższa decyzja w jej życiu i nie jest gotowa, by szukać nowego partnera, a jej rodzina przeżyła rozłam. Tymczasem sama zainteresowana... o wywiadzie nic nie wiedziała. Wściekła ze względu na artykuł zdementowała doniesienia we wpisie na Facebooku.

To nie jest żadna tragedia, tym niemniej dotyka to moich najbliższych, więc zanim znajomi mojej mamy zaczną do mnie wydzwaniać, chciałam coś sprostować. Nie pozowałam do tej okładki ani nie autoryzowałam tego artykułu. Ale skoro już o tym mówimy: mam trójkę wspaniałych dzieci, a moja rodzina jest kompletna. 

Sprawę skomentowali reprezentanci magazynu "People", którzy nawet w obliczu słów aktorki nie przyznali się do zarzucanych im przekłamań.

People opowiada historie ukochanych przez fanów gwiazd Hollywood. Nasza jest prawdziwa i sprawiedliwa. Nie zawiera żadnych pogłosek. Życzymy jej wszystkiego dobrego.


SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.