Królowa Letizia z przodu wyglądała tak jak zwykle. Ale gdy stanęła bokiem... Księżna Kate NIGDY nie zdecydowałaby się na taką fryzurę

Królowa Letizia postanowiła poeksperymentować z fryzurą. To był dobry ruch! Zobaczcie, jak wyglądała w oryginalnym kucyku.

Królowa Letizia nie bez powodu jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych arystokratek. Na każdej oficjalnej imprezie, na której się zjawia, wzbudza zachwyt swoją nienaganną stylizacją. Podczas gali Europa Press Agency w Madrycie królowa zwróciła uwagę nie tylko szykowną koktajlową sukienką we wrzosowym kolorze, ale i niebanalną fryzurą.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Przedzielony w trzech miejscach kucyk, który większość arystokratek bałaby się wypróbować, w przypadku hiszpańskiej królowej sprawdził się doskonale. Żona króla Filipa udowodniła, że doskonale zna się na trendach, a jej wyjątkowy styl znów stał się tematem numer jeden.

Zazwyczaj nosi klasyczne fryzury, ale tym razem udowodniła, że nie boi się eksperymentować z włosami! - zachwycał się dailymail.co.uk.

My jesteśmy zachwyceni fryzurą królowej Letizii, a Wy?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

MK