Księżna Kate do kościoła ubrała się skromnie, za to na hiszpańskim dworze... Rewia mody! Letizia w rurkach, jej córki równie stylowe

Wielkanoc to jedna z okazji, by zobaczyć rodziny królewskie w ich najlepszych stylizacjach. Jak prezentowali się przedstawiciele brytyjskiej i hiszpańskiej monarchii?

Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej w Niedzielę Wielkanocną pojawili się na uroczystej mszy w kaplicy na zamku królewskim w Windsorze. Księżna Kate wyglądała elegancko i skromnie.. Na kościelną uroczystość wybrała kremowy płaszcz oraz toczek w tym samym odcieniu od jej ulubionej projektantki Catherine Walker. Całość była  tradycyjna i bardzo typowa dla księżnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

W zupełnie innym stylu swoim poddanym zaprezentowała się królowa Letizia. Żona króla Filipa VI w kościele w mieście Palma na Majorce nie pojawiła się ani w sukience ani w kostiumie, lecz w... spodniach. Do obcisłych rurek dobrała białą bluzkę od Hugo Bossa i obłędny długi żakiet w odcieniach szarości.

Brytyjska para książęca na mszę przyszła bez dzieci, tymczasem Filip i Letizia zabrali ze sobą swoje córki - 12-letnią Eleonorę i 10-letnią Sofię. Dziewczynki ubrane były - podobnie jak ich mama - z wielką klasą. Miały na sobie płaszczyki od hiszpańskiej projektantki Caroliny Herrery (Eleonora granatowy, Sofia czerwony).

Którzy z monarchów Waszym zdaniem zaprezentowali się lepiej?

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

ZI