Fani zmiażdżyli Rozenek za przeróbkę zdjęcia. Teraz odpowiada, i to jak! "Bez retuszu podobno". Komentuje fotografka

Małgorzata Rozenek nie dała się hejterom, którzy skrytykowali jej zdjęcie z sesji dla "VIVY!". Jaką ripostę przygotowała dla nich tym razem?

Małgorzata Rozenek w niedzielę otrzymała dużo słów krytyki za zdjęcie, które wrzuciła do sieci. Fani zarzucali jej, że nogi "Perfekcyjnej" w sesji dla magazynu "VIVA!" zostały nienaturalnie wydłużone, co dało ich zdaniem dość komiczny efekt. W komentarzach internauci byli bezlitośni, a całość nazwali "zemstą grafika-nieudacznika".

Rozenek, która niejednokrotnie udowadniała, że ma duży dystans do siebie i zalewającej jej krytyki, odpowiedziała na zaczepki internautów. Następnego dnia wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z sesji, opatrując je wymownym podpisem.

#grafik #płakał #jak #poprawiał #zemsta #grafika #ręka #grafika #photoshop #co #oni #jej #zrobili #ps #bez#retuszu#podobno - napisała w rzędzie hashtagów.

Zarówno za opis, jak i samo zdjęcie, Rozenek zebrała całą masę komplementów.

Hahaha, dobry podpis. Uwielbiam Pani dystans do tego wszystkiego :)
No jeżeli teraz już wiem, jak powstało to zdjęcie, to musiała się pani fotograf nieźle namęczyć, żeby osiągnąć ten cel. No podziwiam sztukę fotografa-profesjonalistki. A Małgosia i tak zawsze zostanie piękną kobietą.
Ha! Od kiedy pamiętam pod KAŻDYM zdjęciem Małgosi, które robiła Marlena Bielińska odzywają się zawsze "eksperci" od fotoszopa, którzy "fachowym" okiem oceniają skalę ingerencji grafików. Owym ekspertom od siedmiu boleści obce są tajniki dobrego światła, genialnego ujęcia wymagającego czasem od fotografa położenia się na ziemi pod stopami modelki lub zawiśnięcia w powietrzu nad jej głową! "Eksperci" wiedzą swoje! Teraz będą pewnie Małgosi długość nóg mierzyć, bo pewnie jaki grafik je dosztukował! Brawo dziewczyny! Dobra robota! Jesteście najlepsze - pisali.

Głos zabrała także Marlena Bielińska, fotografka odpowiedzialna za sesję, która wytłumaczyła, że zdjęcie nie zostało poddane nawet najmniejszej obróbce, a by je wykonać, musiała położyć się na chodniku.

To są surowe prewki z sesji... Proszę spojrzeć na stopy... Małgosia nie jest nawet wystarczająco próżna, by poprawić je w aplikacji na telefonie. Małgośki nogi - dzieło natury i konsekwencji.

Nie wszystkich jednak udało im się przekonać.

Jakiego hejtu? Czy to, że ludzie nie wierzą w przedstawione złudzenie optyczne to już hejt? Bez jaj. Uważam, że raczej robienie z ludzi głupków, a z siebie kłamcy to dopiero hejt.
Niby się nie przejmuję, udam, że photoshopa nie było, napiszę pół żartem w następnym poście. P.s. i tak nie wierzymy.
Ale strasznie, po co takie zdjęcia? Przecież widać, że sztuczne!

A komu Wy wierzycie?

Małgorzata Rozenek chwali się stylizacją, ale fanka zaniepokojona patrzy na nogi. "Już tak chudziutkie, że same kości"

MK

Więcej o:
Komentarze (33)
Fani zmiażdżyli Rozenek za przeróbkę zdjęcia. Teraz odpowiada, i to jak! "Bez retuszu podobno". Komentuje fotografka
Zaloguj się
 • aga4023

  Oceniono 19 razy 15

  Przez przypadek obejrzałam fragment odcinka Milionerów gdzie do boju przystąpiła Rozenek z Majdanem. Bylam w szoku. Ta kobieta jest tak glupia i infantylna, że brak mi słów. W pytaniu o torbacze była pewna, że to misie ( jej slowa). Kangur nie przyszedł jej do glowy. Porażka. Radosław nie był lepszy. Na wizji zwracali się do siebie per pączusiu. Kto lansuje takie pustaki ?

 • Gość: -ja-

  Oceniono 15 razy 11

  Zdjęcie tak naturalne jak piersi i pewne elementy na twarzy 😁

 • Gość: Mirko

  Oceniono 9 razy 9

  Podziwiam za brak poczucia przypału.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 9

  Poznam fana/fanke pani M.Rozenek, chcialbym ich zbadac w celach naukowych. Pozdrawiam psychiatra

 • Gość: 7777777

  Oceniono 13 razy 9

  te pierdoły o złudzeniu optycznym,to sobie mogą opowiadać komuś kto nigdy nie miał aparatu w ręku,a gdyby nawet tak było,ale nie jest, to takie proporcje nóg do reszty to jakaś porażka.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Pamiętam tę panią, jak zarzekała się na wszystko, że nic ją z Radosławem nie łączy. Oto jej prawdomówność

 • Gość: bolo

  Oceniono 6 razy 6

  To ile ta ciąguta ma lat? Czterdzieści osiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX