Leon Myszkowski na FB odpowiada tabloidom na plotki o kłótni z matką. "Nigdzie się nie wyprowadzam!"

Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, dementuje na Facebooku plotkę, że wyprowadził się z rodzinnego domu.

W ostatnim czasie polski show-biznes żyje rozstaniem Justyny Steczkowskiej z Maciejem Steczkowskim. Piosenkarka w czwartkowy wieczór wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie na swoim Facebooku. 

Kilka dni później w sieci pojawiła się informacja, że Leon Myszkowski, najstarszy syn pary, źle znosił całą sytuację i nie chciał już mieszkać z matką. Spekulowano, że 17-latek wyprowadził się z rodzinnego domu i zamieszkał z ojcem. Teraz sam zainteresowany skomentował te doniesienia. 

Na następny raz polecam sprawdzić lub lepiej dobierać "anonimowych informatorów", ponieważ cały ten artykuł jest nieprawdą. Nigdzie się nie wyprowadzam. I jestem z całą rodziną. Pozdrawiam - napisał w poście Myszkowski.

Wygląda na to, że konflikt między Leonem a Justyną to plotka wyssana z palca.

Agata Steczkowska jest córką księdza. Dziś pisze o ojcu: Kościół niszczył go psychicznie, bo zachował się jak przyzwoity człowiek

MM

Więcej o:
Komentarze (21)
Leon Myszkowski na FB odpowiada tabloidom na plotki o kłótni z matką. "Nigdzie się nie wyprowadzam!"
Zaloguj się
 • Gość: dfhgbdf

  Oceniono 48 razy 18

  "nie prawdą" - naucz się polskiej ortografii na poziomie szkoły podstawowej, ty przetrącony celebryto od siedmiu boleści.

 • Gość: Iv

  Oceniono 26 razy 18

  Maciej Steczkowski??? Wgf?

 • Gość: Szok

  Oceniono 21 razy 17

  Leoś kreuje się na kogoś...tylko biedny sam nie wie na kogo. Ilość przebieranek i fryzur w necie każe się zastanowić nad jego stanem.

 • Gość: Fiew

  Oceniono 15 razy 13

  Jaki Maciej Steczkowski? Do cholery kto u was pracuje????

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 14 razy 10

  Pudelek - kłamiący sku...elek

 • Gość: -a

  Oceniono 10 razy 4

  Steczkowską widziałam raz, jak na imprezie promującego businesswomenki wystąpiła w stroju typu druga skóra i wiła się seksualnie popiskując przy okazji bycia na scenie. Jej męża kojarzę mniej niż mgliście. Dlaczego miałabym się zajmować jakimś niedorostkiem (czy to ten od podpalania matki i gwałcenia domu kolegi?) i jego poglądami?

 • Gość: ość plotka

  Oceniono 5 razy 3

  Chłopak ma rację. Po cholewkę wtrącają się w ich życie i jeszcze sieją popelinę. To trudny czas dla nich wszystkich, a najbardziej dla dzieci. A znajomi, znajomych niech zamkną pyski, a nie lecą do "kundelka", żeby roznosić płoty.

 • zawsze_edek

  Oceniono 5 razy 3

  jedno jest pewne. rozstali sie bo chlop nie mogl patrzec jak z ladnej kobiety robi sie bot, znieksztalcony kolejnymi operacjami plastycznymi....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX